Секрети успіху Швейцарії

09.12.2019
Новини міжнародного департаменту
 • Швейцарія – всесвітній фінансовий центр, який приваблює бізнесменів та заможних клієнтів з усього світу.
   
 • Економічно високорозвинена та політично стабільна держава в центрі Європи.
   

У Швейцарії немає яких-небудь значущих природних багатств та виходу до моря, але не дивлячись на це, швейцарці досягли високого рівня життя.
 

Секрет успіху швейцарців досить простий.
 

 1. Працьовитість й сумлінність.
   

«Швейцарська якість» – впізнаваний бренд, навіть еталон для багатьох матеріальних та нематеріальних активів.
 

Швейцарія – незаперечний та розкішний бренд з найвищим рівнем життя та безпеки.
 

 1. Лояльність в питаннях оподаткування корпоративних та приватних клієнтів.
   

Незважаючи на те, що до угоди ОЕСР в принципи оподаткування Швейцарії внесені зміни – і в 2020-му, і в 2025-му році Швейцарія буде цікавою для всіх видів бізнесу, для інвесторів й заможних клієнтів, надаючи різні пільги та економічні бонуси і гарантуючи захист та примноження капіталів у своїй стабільної фінансової системи.
 

Незаперечний факт – наші клієнти продовжують реєструвати у Швейцарії нові компанії та відкривати рахунки!
 

Переваги Швейцарії для бізнесу
 

Компанія у Швейцарії – солідний міжнародний інструмент для бізнесу, який сприятливо сприймається міжнародними партнерами й забезпечує високу економічну ефективність, зважаючи на різні податкові пільги, гарантовані державою.
 

Незважаючи на всілякі пільги й привілеї для бізнесу, Швейцарія не є офшорною країною, що робить застосування швейцарської компанії ефективної та зручної.
 

 • У Швейцарії відсутній валютний контроль.
   
 • Швейцарією укладено ряд угод про уникнення подвійного оподаткування, в тому числі і з Україною.
   
 • Швейцарія не входить до переліку офшорних зон КМУ та відсутня в списку КМУ країн, що підпадають під правила про трансферному ціноутворенні.
   
 • Банківська система Швейцарії одна з кращих в світі, що надає доступ до різноманітних високоякісних послуг, у т.ч. й віддалено.
   

Створюючи бізнес у Швейцарії, Ви отримуєте стабільно працюючу компанію з рахунком та податковим номером в респектабельній країні.
 

Швейцарія як юрисдикція, ідеально підходить для ведення холдингової діяльності, володіння й захисту активів, накопичення та інвестицій, роялті, торгівлі та IT-сектора. Швейцарія – не член Європейського Союзу, але учасник Шенгенської угоди.
 

Для українця – це додатковий плюс, адже для відвідування країни не потрібно витрачати час та сили на візові питання.
 

Податки у Швейцарії
 

Оподаткування в Швейцарії ділиться на 3 рівні. Податок на федеральному рівні та місцеві податки – податки на кантональному та муніципальному рівні.
 

Не будемо наводити у статті конкретні цифри податкових ставок, тому що ефективна ставка корпоративного податку залежить від багатьох чинників та розраховується, а також застосовується для кожного конкретного випадку індивідуально.
 

Незважаючи на нові податкові правила, застосовуючи різні пільги та відрахування, ставки корпоративного податку можна знизити на 70%.
 

Для отримання кваліфікованого прорахунку ефективної податкового навантаження на доходи від бізнесу, необхідно скласти попередній бізнес-план із зазначенням, як мінімум, сфери діяльності, що плануються оборотів, країн ведення діяльності.
 

Відзначимо, що всі раніше популярні схеми роботи в Швейцарії, що застосовуються до податкової реформи, актуальні.
 

Хочете попередньо прорахувати податкове навантаження в Швейцарії?
 

Зацікавлені у послугах з реєстрації, побудови та супроводу бізнесу в Швейцарії, в розміщенні й захисті активів з використанням швейцарської юрисдикції або розглядаєте Швейцарію як країну для бізнес-еміграції, звертайтеся за консультацією до наших фахівців.
 

Зателефонуйте за номером +38 067 243 15 23 (WhatsApp, Viber, Telegram)
 

 • Обговоримо детально Ваше питання
   
 • Попередньо прорахуємо податкове навантаження
   

У максимально стислі терміни ми реєструємо компанії будь-якої форми власності в Швейцарії та відкриваємо корпоративні рахунки.
 

Для кожного клієнта ми розробляємо персональну пропозицію з урахуванням сфери діяльності компанії-нерезидента, підбираємо максимально-вигідні умови.