Адвокати у кримінальних справах

Кримінальне право -
СУПРОВІД ПРОЦЕСУАЛЬНИХ ЗАХОДІВ, ЩО ПЕРЕДУЮТЬ ПОРУШЕННЮ КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ:
 • представлення інтересів клієнта до стадії порушення кримінальної справи;
 • оскарження постанов про порушення кримінальної справи та інших рішень посадових осіб правоохоронних органів.
ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНТЕРЕСІВ У СУДІ НА СТАДІЇ ДОСУДОВОГО СЛІДСТВА ТА СУДОВОГО ПРОЦЕСУ:
 • участь в допитах, при проведенні обшуків, виїмок і т.п .;
 • безпосередня участь в розгляді кримінальної справи.
ОСКАРЖЕННЯ ПРОЦЕСУАЛЬНИХ СПОРІВ:
 • складання і подача відповідних скарг, заяв, клопотань.

Допомога адвоката з кримінальних справ у Києві

Як громадяни України, так і нерезиденти, в особі представника своїх інтересів хочуть бачити найкращого адвоката. Своєчасно надана професійна допомога фахівця з кримінальних справ дозволяє грамотно та у встановлені законом терміни вирішити проблему.

При виборі адвоката особливу увагу слід приділити наявності досвіду, адвокатського стажу та спеціалізації. Спочатку, перед безпосереднім зверненням до  кримінального адвоката у Києві, рекомендується прийти у зручний час на консультацію. Тільки після того, як опишете суть справи та почуєте думку адвоката, Ви зможете оцінити його компетентність. Також рекомендуємо розпитати фахівця про наявність досвіду в аналогічних справах та про допомогу у виборі початкової позиції.

Консультація адвокатів у кримінальних справах перед відвідуванням слідчих органів, органів прокуратури, органів СБУ, в якості свідка, потерпілого, підозрюваного дозволяє впевнено та твердо користуватися своїми правами, передбаченими Конституцією України та чинним Кримінально-процесуальним кодексом України.

В АТ «Абсолют» працюють кримінальні адвокати з більш ніж 10-ти річним практичним досвідом, що володіють необхідним багажем специфічних знань.

 

/ / В НАШИХ РУКАХ ЗАКОН ПРАЦЮЄ НА ОТРИМАННЯ БАЖАНОГО РЕЗУЛЬТАТУ

 

Укладення договору на представництво інтересів у суді з адвокатом з кримінальних справ у Дніпропетровську

Після того, як зроблений вибір адвоката з кримінальних справ, укладається договір на надання послуг адвокатом з кримінальних справ на оптимальних умовах та зваженій вартості.

Крім проведення розгорнутих консультацій, фахівці нашої компанії забезпечують захист прав та представляють інтереси клієнта:

 • на стадії внесення інформації про злочин до єдиного реєстру досудових розслідувань;
 • при допиті в якості свідка в рамках кримінальної справи;
 • при незаконних методах ведення слідства;
 • при проведенні слідчих дій (обшуків, виїмок та інших слідчих дій);
 • при оскарженні рішень суду (арешт майна, тимчасовий доступ, запобіжний захід) на стадії досудового розслідування кримінального провадження;
 • у судах загальної юрисдикції всіх інстанцій при оскарженні рішень суду на стадії досудового слідства кримінального провадження та на стадії судового слідства;
 • при затриманні на стадії досудового розслідування кримінального провадження;
 • на стадії досудового розслідування кримінального провадження у слідчих органах України, органах прокуратури України, органах СБУ;
 • при обранні запобіжного заходу, при зміні запобіжного заходу (коли клієнт підозрюваний);
 • на стадії розгляду кримінальної справи у суді першої інстанції, апеляції та касації.

Укладення договору з адвокатом з кримінальних справ у Харкові та по всій Україні

Договір на надання послуг з адвокатами з кримінальних справ має бути підписаний як можна раніше, щоб у захисника був запас часу для обговорення з клієнтом позиції у справі та офіційної участі з метою відстояти інтереси і права клієнта.

Ми захищаємо права та представляємо інтереси потерпілих / свідків при стягнення матеріальної та моральної шкоди, заподіяної злочином, як на стадії досудового слідства кримінального провадження, так і на стадії судового слідства. Займаємося оскарженням незаконних дій правоохоронних органів у Європейському суді з прав людини.

В АТ «Абсолют» ми зібрали команду фахівців з кримінального права. Проведення детального аналізу документації та матеріалів дозволяє реально оцінити варіанти подальшого розвитку справи та уникнути слизьких моментів.

 

/ / РОЗРОБЛЯЄМО ЕФЕКТИВНИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ ЗАХИСТУ ПРАВ КЛІЄНТА, ГАРАНТУЄМО КЛІЄНТУ АБСОЛЮТНЕ ВИКОНАННЯ ВСІХ ПУНКТІВ УКЛАДЕНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕ