Особливості реєстрації компанії в ОАЕ в 2020 році

22.01.2020
Новини міжнародного департаменту

Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) – високорозвинена держава, федеративна абсолютна монархія Близького Сходу.
 

Незважаючи на сформовані строгі традиції й засади ісламського світу, держава впевнено розвивається, інвестуючи та залучаючи сторонні інвестиції в амбітні проекти, нові технології, стартапи.
 

На сьогоднішній день ОАЕ:
 

 • країна з найвищим рівнем безпеки і комфортними умовами проживання, політичною стабільністю;
   
 • найбільший фінансовий центр;
   
 • 0% корпоративний податок;
   
 • 0% податок на доходи фізичних осіб;
   
 • відсутність валютного контролю;
   
 • займає 11 місце в міжнародному рейтингу легкості ведення бізнесу (за даними на 2019-й рік);
   
 • займає 23 місце за індексом сприйняття корупції (за даними на 2018-й рік);
   
 • одна з найбільш популярних туристичних країн;
   
 • не є офшором, і в жовтні 2019 року виключена з «чорного списку» податкових притулків ЄС.
   

ОАЕ – найбільший фінансовий центр зі стабільною та розвиненою швидкозростаючою економікою. У країні досить добре розвинена IT-система для отримання державних послуг.
 

З метою створення комфортних умов для залучення інвесторів з усього світу та полегшення ведення бізнесу в державі, уряд постійно вдосконалює та спрощує правила ведення бізнесу.
 

Також ОАЕ відрізняється вигідним географічним положенням – рівною близькістю і доступністю до найбільших ринків Європи та Азії, ринкам Африки, що розвиваються.
 

В країні якісно розвинена система логістики: 7 міжнародних аеропортів (один лише аеропорт Дубая у 2017 році обслужив 50 млн. клієнтів, а в 2018 році 89 млн. клієнтів) і великі морські порти, які оперативно перевозять будь-які обсяги вантажів.
 

В ОАЕ розташовано безліч Вільних економічних зон (ВЕЗ) з найширшим спектром ліцензій на ведення діяльності, а також можливістю реєстрації офшорних і оншорних компаній та 100% володінням компанією-нерезидентом ОАЕ.
 

І найголовніше, податкова система ОАЕ – корпоративний податок і податок на доходи фізичних осіб становить 0%.
 

Банківська система ОАЕ – це високоякісний та надійний сервіс з використанням передових технологій. Банки гарантують 100% анонімність своїм клієнтам. Валютний контроль в ОАЕ відсутній.
 

В ОАЕ високорозвинена сфера туризму. Так, в 2017 році країну відвідало більше 15 млн. В 2018 більш – 16 млн. туристів.
 

У 2020 році ОАЕ стане центром світової економіки, адже з 20 жовтня 2020 року і по 10 квітня 2021 року Дубаї проведе всесвітню виставку «WorldExpo 2020», під яку відведено територію площею 438 Га, та яка очікує прийняти 25 млн. учасників з 192 країн.
 

Завдяки продуманій та грамотній політиці державі вдалося успішно диверсифікувати економіку, знизивши частку нафтогазової галузі в ВВП країни, з 70% в 80-хх роках до 30% в даний час. За запасами нафти ОАЕ займає 6 місце в світі, а за запасами природного газу – 5-е. Саме ці природні багатства дали старт стрімкого економічного підйому країни та стабільному розвитку в даний час.
 

Бізнесмени всього світу вибирають ОАЕ завдяки розвиненій економіці, сучасному підходу до ведення бізнесу, стабільного законодавства та розвиненій інфраструктурі.
______________________________________________

Якщо Ви зацікавлені в послугах з реєстрації, побудови і супроводу бізнесу в ОАЕ, у Вас виникли запитання про можливості ведення бізнесу в ОАЕ, звертайтеся за консультацією до фахівців міжнародного департаменту ЮА «Абсолют».
 

Телефонуйте +38 067 243 15 23 (WhatsApp, Viber, Telegramm)
 

Пишіть до чату або на e-mail offer@absolute.com.ua
 

Для кожного клієнта ми розробляємо персональну пропозицію з урахуванням сфери діяльності компанії-нерезидента, підбираємо максимально-вигідні умови.