Про нас

ТОВ «Юридичне агентство «Абсолют» – одна з провідних компаній Південно-Східного регіону України з більш ніж 14-річним досвідом надання юридичних послуг по всій території України.

У нашій команді більше ніж 45 фахівців з багаторічним досвідом роботи у сфері господарського, корпоративного, інвестиційного, податкового, кримінального, митного, антимонопольного, адміністративного та міжнародного права.


Кожен співробітник компанії поділяє цінності компанії та прагне до досягнення основних загальних цілей – блискучою реалізації проектів, зміцнення позицій на юридичному ринку України та покращення рівня клієнтського сервісу.


// МИ УСПІШНО СПІВПРАЦЮЄМО З ВЕЛИКИМИ УКРАЇНСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ, МІЖНАРОДНИМИ КОМПАНІЯМИ, ДЕРЖАВНИМИ СТРУКТУРАМИ, БАНКАМИ І IT-КОРПОРАЦІЯМИ.


Фахівці ЮА «Абсолют» ведуть проекти та представляють інтереси наших клієнтів в судах не тільки в Дніпропетровській і Київській, але і в Харківській, Полтавській, Одеській, Вінницькій, Хмельницькій, Рівненській, Тернопільській, Львівській, Запорізькій, Миколаївській Херсонській, Чернігівській та Сумській областях.


Завдяки розумінню стратегічних бізнес-цілей клієнта та професійному підходу при вирішенні його проблеми, ЮА «Абсолют» заслужено отримало репутацію надійного правового радника і партнера.

Принципи нашої роботи
Високий професіоналізм
Персональний підхід
Повна конфіденційність
Робота на результат
Міжнародне визнання
The Legal 500 Ukraine
The Legal 500 Ukraine

«Legal 500: EMEA» - видання, яке об'єднує провідні юридичні фірми, висококваліфікованих юристів та адвокатів, які здійснюють діяльність в 63 країнах Європи, Африки та Близького Сходу.

Міжнародна асоціація юристів
Міжнародна асоціація юристів

«INTERNATIONALBAR ASSOCIATION» (IBA)

Міжнародна асоціація юристів, яка налічує понад 80 000 приватних юристів-практиків та більш, ніж 200 асоціацій адвокатів і юридичних спільнот.

Національна Асоціація Адвокатів України
Національна Асоціація Адвокатів України

Асоціація правників України (АПУ)

Всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році, що об'єднує більше 6 тисяч правників у сильну та впливову професійну спільноту, яка є потужним голосом правничої громади нашої країни.

50 провідних юридичних фірм
50 провідних юридичних фірм

«50 провідних юридичних фірм України»

Щорічний рейтинг провідних юридичних компаній України за версією газети «Юридична практика»

Chambers And Partners
Chambers And Partners

"Chambers And Partners" - провідне світове рейтингове видання, яке об'єднує кращі юридичні компанії, професійних юристів і адвокатів. Загальновизнане керівництво для бізнесу при виборі генеральних адвокатів.

Дніпропетровська торгово-промислова палата
Дніпропетровська торгово-промислова палата

Торгово-промислова палата (ТПП) є неурядовою та некомерційною організацією, що об'єднує представників бізнесу.

Європейська Бізнес Асоціація
Європейська Бізнес Асоціація

«Європейська Бізнес Асоціація»

Найбільше об’єднання іноземного, європейського та вітчизняного бізнесу в Україні

Регіональна юридична фірма року
Регіональна юридична фірма року

«Юридична премія» видання «Юридична практика» - одна з найавторитетніших правових нагород України

ФЕДЕРАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ
ФЕДЕРАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ