Про нас

ТОВ «Юридичне агентство «Абсолют» – одна з провідних компаній Південно-Східного регіону України з більш ніж 10-річним досвідом надання юридичних послуг по всій території України.

У нашій команді більше ніж 45 фахівців з багаторічним досвідом роботи у сфері господарського, корпоративного, інвестиційного, податкового, кримінального, митного, антимонопольного, адміністративного та міжнародного права.


Кожен співробітник компанії поділяє цінності компанії та прагне до досягнення основних загальних цілей – блискучою реалізації проектів, зміцнення позицій на юридичному ринку України та покращення рівня клієнтського сервісу.


// МИ УСПІШНО СПІВПРАЦЮЄМО З ВЕЛИКИМИ УКРАЇНСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ, МІЖНАРОДНИМИ КОМПАНІЯМИ, ДЕРЖАВНИМИ СТРУКТУРАМИ, БАНКАМИ І IT-КОРПОРАЦІЯМИ.


Фахівці ЮА «Абсолют» ведуть проекти та представляють інтереси наших клієнтів в судах не тільки в Дніпропетровській і Київській, але і в Харківській, Полтавській, Одеській, Вінницькій, Хмельницькій, Рівненській, Тернопільській, Львівській, Запорізькій, Миколаївській Херсонській, Чернігівській та Сумській областях.


Завдяки розумінню стратегічних бізнес-цілей клієнта та професійному підходу при вирішенні його проблеми, ЮА «Абсолют» заслужено отримало репутацію надійного правового радника і партнера.

Принципи нашої роботи
Високий професіоналізм
Персональний підхід
Повна конфіденційність
Робота на результат
Міжнародне визнання

«INTERNATIONALBAR ASSOCIATION» (IBA)

Міжнародна асоціація юристів, яка налічує понад 80 000 приватних юристів-практиків та більш, ніж 200 асоціацій адвокатів і юридичних спільнот.

«Legal 500: EMEA» - видання, яке об'єднує провідні юридичні фірми, висококваліфікованих юристів та адвокатів, які здійснюють діяльність в 63 країнах Європи, Африки та Близького Сходу.

Асоціація правників України (АПУ)

Всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році, що об'єднує більше 6 тисяч правників у сильну та впливову професійну спільноту, яка є потужним голосом правничої громади нашої країни.

«50 провідних юридичних фірм України»

Щорічний рейтинг провідних юридичних компаній України за версією газети «Юридична практика»

Торгово-промислова палата (ТПП) є неурядовою та некомерційною організацією, що об'єднує представників бізнесу.

«Європейська Бізнес Асоціація»

Найбільше об’єднання іноземного, європейського та вітчизняного бізнесу в Україні

Регіональна юридична фірма року
Регіональна юридична фірма року

«Юридична премія» видання «Юридична практика» - одна з найавторитетніших правових нагород України

ФЕДЕРАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ
ФЕДЕРАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ