Трудове право

Трудове право -
СУПРОВІД ПРИ ПРОВЕДЕННІ ПЕРЕВІРОК ІНСПЕКЦІЄЮ ДЕРЖПРАЦІ
  • повний супровід при проведенні комплексних перевірок та інспектування Державною інспекцією з питань праці для забезпечення законності заходів
ПЕРЕВІРКИ ІНСПЕКЦІЄЮ ДЕРЖПРАЦІ
  • усні, письмові консультації та роз'яснення з питаннь застосування норм трудового законодавства
ОСКАРЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПЕРЕВІРОК ІНСПЕКЦІЄЮ ДЕРЖПРАЦІ
  • позасудові та судові процедури оскарження результатів перевірок, та рішень /ухвал про накладення штрафів
  • представництво адвокатом з трудових спорів Ваших інтересів у суді при вирішенні трудових спорів

Вирішення трудових спорів

В реаліях кризових процесів в економіці України все більше компаній у різних бізнес сферах роблять вибір на користь юридичних компаній на аутсорсі. Чому так?

Законодавство стрімко та постійно змінюється, часто норми підзаконних актів вступають у колізію з основними законами, і щоб бути в курсі всіх змін і нюансів, корпоративні юристи Юридичного агентства «Абсолют» щодня здійснюють моніторинг правок до законів, а також роз'яснень щодо застосування діючих норм. Це трудомісткий процес, який подужати одному юристу важко, та й часом неможливо.

Саме, тому, беручи до уваги, що кожному діючому підприємству та організації необхідно дотримуватися всіх розпоряджень законів, і незнання закону не є пом'якшувальним фактором, який допоможе уникнути встановленої відповідальності та штрафів, перевагою є вибір на користь юридичної компанії. 

Наші фахівці працюють як єдиний механізм на благо Вашого підприємства, але при цьому кожен юрист-консультант і адвокат – експерт свого виду практики, і це дозволяє охопити все законодавство, здійснити комплексний підхід у вирішенні будь-якого з суперечок, і успішно застосовувати всі норми законодавства в роботі компанії.

Поширені і, на перший погляд, незначні конфлікти сторін у трудових правовідносинах можуть обернутися плачевними наслідками при відсутності кваліфікованої правової допомоги.

При зверненні до нашої компанію, практично повністю позбавляєте себе від особистої участі у низці заходів: організації експертизи, складанні документів, переговорів з опонентом та ін.
 
У Юридичне агентство «Абсолют» звертаються, коли:
•         виник трудовий спір;
•         стався нещасний випадок на виробництві;
•         має місце незаконне звільнення або неправильне формулювання записи причини звільнення в трудовій книжці;
•         є проблеми з оформленням трудових відносин, або відносин підряду/послуг за цивільно-правовим договором;
•         прийшла перевірка.
 
// У БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ ГОТОВІ СТАТИ НА ЗАХИСТ ВАШИХ ЗАКОННИХ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ. ВИСТУПАЄМО ЗА СПРАВЕДЛИВЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ КОНФЛІКТУ


У зв'язку зі збільшенням рівня мінімальної заробітної плати, розширенням кола контролерів виконання трудового законодавства та введенням астрономічних штрафів за порушення законодавства про працю, особливу популярність серед роботодавців придбали суперечки в сфері трудових правовідносин з Державною службою України з питань праці (Держпраці) у сфері оскарження неправомірних дій.

Розрізняють такі види відповідальності роботодавця в разі порушення прав працівників:

  • фінансова (штраф);
  • адміністративна;
  • кримінальна.
     

ВАЖЛИВО: посадові особи Держпраці наділені повноваженнями, що дозволяють повідомляти податкові та правоохоронні органи про виявлені під час перевірки порушення, що може привести до застосування додаткових санкцій і донарахувань з боку контролюючих органів.

Тільки при наданні своєчасної та кваліфікованої допомоги адвоката з трудових спорів, можливий позитивний результат врегулювання питання.


// ГОТУЄМО ДО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК ДЕРЖПРАЦІ ТА СКЛАДАЄМО ПРАВИЛЬНУ МОДЕЛЬ ПОВЕДІНКИ

Перевірки Держпраці - допомога адвокатів по трудових спорах

З причини збільшення штрафів за порушення трудового законодавства, консультація і своєчасна допомога адвокатів по трудових спорах особливо актуальна для українських підприємств і компаній.
В юридичне агентство "Абсолют" звертаються роботодавці з питань проведення перевірок Держпраці або оскарження розпоряджень і постанов Державної інспекції з питань праці.

Трудові адвокати і юристи:

• беруть участь в проведенні перевірок Держпраці;

• надають консультації з питань правозастосування законодавства.

Якщо оскаржити постанову в досудовому порядку не вдається, адвокат з трудових питань допомагає врегулювати спір в судовому порядку.