Адвокат з трудових суперечок

Трудове право -
СУПРОВІД ПРИ ПРОВЕДЕННІ ПЕРЕВІРОК ІНСПЕКЦІЄЮ ДЕРЖПРАЦІ
 • повний супровід при проведенні комплексних перевірок та інспектування Державною інспекцією з питань праці для забезпечення законності заходів
ПЕРЕВІРКИ ІНСПЕКЦІЄЮ ДЕРЖПРАЦІ
 • усні, письмові консультації та роз'яснення з питаннь застосування норм трудового законодавства
ОСКАРЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПЕРЕВІРОК ІНСПЕКЦІЄЮ ДЕРЖПРАЦІ
 • позасудові та судові процедури оскарження результатів перевірок, та рішень /ухвал про накладення штрафів
 • представництво адвокатом з трудових спорів Ваших інтересів у суді при вирішенні трудових спорів

Вирішення трудових спорів

В реаліях кризових процесів в економіці України все більше компаній у різних бізнес сферах роблять вибір на користь юридичних компаній на аутсорсі. Чому так?

Законодавство стрімко та постійно змінюється, часто норми підзаконних актів вступають у колізію з основними законами, і щоб бути в курсі всіх змін і нюансів, корпоративні юристи Юридичного агентства «Абсолют» щодня здійснюють моніторинг правок до законів, а також роз'яснень щодо застосування діючих норм. Це трудомісткий процес, який подужати одному юристу важко, та й часом неможливо.

Саме, тому, беручи до уваги, що кожному діючому підприємству та організації необхідно дотримуватися всіх розпоряджень законів, і незнання закону не є пом'якшувальним фактором, який допоможе уникнути встановленої відповідальності та штрафів, перевагою є вибір на користь юридичної компанії. 

Наші фахівці працюють як єдиний механізм на благо Вашого підприємства, але при цьому кожен юрист-консультант і адвокат – експерт свого виду практики, і це дозволяє охопити все законодавство, здійснити комплексний підхід у вирішенні будь-якого з суперечок, і успішно застосовувати всі норми законодавства в роботі компанії.

Поширені і, на перший погляд, незначні конфлікти сторін у трудових правовідносинах можуть обернутися плачевними наслідками при відсутності кваліфікованої правової допомоги.

При зверненні до нашої компанію, практично повністю позбавляєте себе від особистої участі у низці заходів: організації експертизи, складанні документів, переговорів з опонентом та ін.
 
У Юридичне агентство «Абсолют» звертаються, коли:
•         виник трудовий спір;
•         стався нещасний випадок на виробництві;
•         має місце незаконне звільнення або неправильне формулювання записи причини звільнення в трудовій книжці;
•         є проблеми з оформленням трудових відносин, або відносин підряду/послуг за цивільно-правовим договором;
•         прийшла перевірка.
 
// У БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ ГОТОВІ СТАТИ НА ЗАХИСТ ВАШИХ ЗАКОННИХ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ. ВИСТУПАЄМО ЗА СПРАВЕДЛИВЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ КОНФЛІКТУ


У зв'язку зі збільшенням рівня мінімальної заробітної плати, розширенням кола контролерів виконання трудового законодавства та введенням астрономічних штрафів за порушення законодавства про працю, особливу популярність серед роботодавців придбали суперечки в сфері трудових правовідносин з Державною службою України з питань праці (Держпраці) у сфері оскарження неправомірних дій.

Розрізняють такі види відповідальності роботодавця в разі порушення прав працівників:

 • фінансова (штраф);
 • адміністративна;
 • кримінальна.
   

ВАЖЛИВО: посадові особи Держпраці наділені повноваженнями, що дозволяють повідомляти податкові та правоохоронні органи про виявлені під час перевірки порушення, що може привести до застосування додаткових санкцій і донарахувань з боку контролюючих органів.

Тільки при наданні своєчасної та кваліфікованої допомоги адвоката з трудових спорів, можливий позитивний результат врегулювання питання.


// ГОТУЄМО ДО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК ДЕРЖПРАЦІ ТА СКЛАДАЄМО ПРАВИЛЬНУ МОДЕЛЬ ПОВЕДІНКИ

Почему сотрудничество с нашей компанией — правильное решение ?
Absolute одна из ведущих компаний Юго-Восточного региона Украины с более чем 10-летним опытом.
В каких сферах наша компания предоставляет юридические услуги ?
Работаем в сфере хозяйственного, корпоративного, инвестиционного, налогового,уголовного, таможенного, антимонопольного, административного и международного права.
Какие компании находятся в списке наших партеров ?
В списке партнеров такие компании: OTP банк; ПУМБ; UESF; ЮЖМАШ; Nemiroff.
Какой залог успешной работы в юридической сфере ?
Залог успешной работы: Высокий профессионализм; Персональный подход; Полная конфиденциальность; Работа на результат.

Перевірки Держпраці - допомога адвокатів по трудових спорах

З причини збільшення штрафів за порушення трудового законодавства, консультація і своєчасна допомога адвокатів по трудових спорах особливо актуальна для українських підприємств і компаній.
В юридичне агентство "Абсолют" звертаються роботодавці з питань проведення перевірок Держпраці або оскарження розпоряджень і постанов Державної інспекції з питань праці.

Трудові адвокати і юристи:

• беруть участь в проведенні перевірок Держпраці;

• надають консультації з питань правозастосування законодавства.

Якщо оскаржити постанову в досудовому порядку не вдається, адвокат з трудових питань допомагає врегулювати спір в судовому порядку.

Будь-які проблеми між співробітником і роботодавцем вирішуються досить складно, тому що часто обидві сторони вважають себе правими. Дрібні сварки або труднощі на роботі можуть спричинити за собою ще більші складнощі, тому краще підстрахуватися і з самого початку звернутися за консультацією адвоката по трудових спорах.

Якщо ви хочете отримати кваліфікованого фахівця за рішенням трудових спорів, то звертайтеся в юридичне агентство Абсолют. У нас працює команда професіоналів, які легко допоможуть в будь-якій складній ситуації і захистять ваші інтереси.

Які завдання вирішує адвокат по трудових спорах?

Трудові спори і неприємності на роботі вважаються одними з найскладніших з точки зору закону, тому що тут багато особливостей і тонкощів. Найчастіше адвокати в цій справі вирішують такі питання:

 • компенсацію після звільнення;

 • захист від незаконного звільнення;

 • стягнення заборгованості по виплатах заробітної плати;

 • стягнення компенсації після виробничих травм або лікарняних;

 • загальний захист прав співробітників;

 • загальний захист прав роботодавців;

 • консультації по трудовому законодавству;

 • консультування та підготовка до судових позовів. 

Скільки коштують послуги адвоката по трудових спорах?Зазвичай вартість послуг залежить від того, що потрібно робити і наскільки складне завдання необхідно вирішити виконати. Якщо це все консультація, то ціна буде однією, а при необхідності вести судовий супровід, вартість змінюється. Якщо ви хочете скористатися послугами адвоката по трудових спорах за найоптимальнішою вартості, то звертайтеся в ЮА Абсолют.

Навіщо потрібен адвокат по трудових спорах у Дніпрі?

Завдання адвоката по трудових спорах у Києві полягає в тому, щоб не просто виграти в суді. Для позитивного результату, попередньо ведуться переговори з усіма сторонами, між якими точаться суперечки, консультуються співробітники і роботодавці, а також надаються всі дані по законодавству в такому спорі. Це допоможе вирішити всі до того, як документи передадуть до суду.

Але якщо немає можливості вирішити це "мирним шляхом", то фахівці допоможуть підготуватися до суду, оформити документи, знайти докази неправомірних дій і знайти свідків. Дізнатися про те, що ви отримаєте і які прогнози, можна під час консультація юриста по трудових спорах.

Де знайти досвідченого юриста по трудових спорах?

Щоб отримати допомогу юриста по трудових спорах,звертайтеся в юридичне агентство Абсолют. Наша компанія працює в цій сфері більше 10 років, тому ми з легкістю вирішимо будь-які складні питання. У нас працюють кваліфіковані співробітники, які успішно завершили безліч суперечок, тому гарантуємо вам якісну допомогу.

Вартість послуг в ЮА Абсолют завжди низька і доступна, ми ретельно опрацьовуємо кожну справу в найкоротші терміни. Наші адвокати нададуть вам консультацію, супровід в судовому процесі, представлять ваші інтереси в суді, зберуть всі документи і виконають всі, щоб ви вийшли з спору з максимальною вигодою.

Допомога юриста по трудових спорах від агентства Абсолют - це ваш захист на будь-якій стадії розбіжностей. З нами, всі ваші права будуть дотримані!