Переваги відкриття компанії в ОАЕ в 2020 році

23.01.2020
Новини міжнародного департаменту

Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) – ідеальна юрисдикція для ведення різних напрямків бізнесу, формування, примноження й збереження капіталу, інвестицій.
 

Тому що, Ваша компанія, зареєстрована в ОАЕ, в 95% випадків не буде платити корпоративні податки, а Ви, будучи власником компанії, не будете платити податок на дивіденди і прибутковий податок фізичної особи ПДФО.
 

А, починаючи з жовтня 2019 р ОАЕ стала ще більш привабливою й зручною країною для ведення бізнесу, тому що ЄС видалив ОАЕ з «чорного списку» податкових притулків!
 

Податки в ОАЕ
 

Основна перевага ОАЕ – система оподаткування, тому що багато з відомих нам податків оподатковуються за ставкою 0%.
 

 • 0% корпоративний податок
   
 • 0% податок на дивіденди
   
 • 0% податок на репатріацію капіталу
   
 • 0% податок на приріст капіталу
   
 • 0% податок на доходи фізичних осіб
   
 • 0% митні збори (в разі реекспорту)
   

При грамотно побудованій схемі роботи, податки в ОАЕ можна взагалі не платити.
 

Податок на додану вартість (ПДВ) – єдиний податок, з яким може зіткнутися бізнес. Однак ПДВ в ОАЕ складає всього 5%, і застосовується тільки в разі ведення діяльності всередині країни. Існуючий податок з оренди нерухомості, як правило, вже закладений у вартості оренди.
 

Отримання резидентної візи ОАЕ


Зареєструвавши компанію в ОАЕ, інвестор, його партнери, а також його члени сім'ї мають право отримати резидентну візу ОАЕ та Emirates ID.
 

Нерезидент-інвестор з резидентної візою ОАЕ стає, з точки зору контролюючих органів ОАЕ, податковим резидентом ОАЕ. А це означає, що вся інформація про компанію, корпоративних і особистих рахунках інвестора буде зберігатися виключно в ОАЕ, без передачі в інші країни.
 

ОАЕ – відмінний варіант для клієнтів, які бажають зберегти конфіденційність.
 

Нагадаємо, податковий резидент ОАЕ не платить податків з доходів – ставка ПДФО в ОАЕ 0%!
 

Сертифікат податкового резидента ОАЕ
 

Дотримуючись нескладних правил, нерезидент-інвестор в ОАЕ може при необхідності отримати сертифікат податкового резидента ОАЕ – TAX Domicile Certificate і застосовувати його за угодами про уникнення подвійного оподаткування.
 

Фактично ОАЕ можна застосовувати для повного уникнення зайвого оподаткування в країні свого громадянства, і суттєві доходи формувати в ОАЕ!
 

Відзначимо, угода про уникнення подвійного оподаткування в ОАЕ фактично, через ратифікацію конвенції MLI, укладено більш ніж з 100 країнами, в тому числі з 2004 року угода діє і з Україною.
 

TAX Domicile Certificate можливо оформити й для компанії нерезидента-інвестора.
 

На сьогоднішній день, 100% володіння місцевою компанією для нерезидентів ОАЕ, допускається тільки у вільних економічних зонах ОАЕ, і для компаній в сфері послуг.
 

Однак останнім часом, з'являється все більше інформації на підтвердження того, що в ОАЕ нерезидентам дозволять 100% володіння компаніями, зареєстрованими поза СЕЗ ОАЕ.
 

Зміна юрисдикції компанії
 

Для клієнтів, які володіють компаніями в офшорних острівних юрисдикціях, в яких відбулися зміни корпоративного законодавства (наприклад, Беліз, Бермуди, Британські Віргінські острови, Гернсі, Кайманові острови) і в яких необхідно забезпечити реальну присутність компанії в країні реєстрації, можливим варіантом скорочення витрат на утримання такої компанії стане переміщення компанії з країни реєстрації в ОАЕ.
____________________________________________

Якщо Ви зацікавлені в послугах з реєстрації, побудови і супроводу бізнесу в ОАЕ, у Вас виникли запитання про можливості ведення бізнесу в ОАЕ, звертайтеся за консультацією до фахівців міжнародного департаменту ЮА «Абсолют».
 

Щоб дізнатися докладніше про акції та переваги відкриття компаній в ОАЕ
 

Для кожного клієнта ми розробляємо персональну пропозицію з урахуванням сфери діяльності компанії-нерезидента, підбираємо максимально-вигідні умови.