Митне право

Митне право -
ОСКАРЖЕННЯ НЕПРАВОМІРНИХ ДІЙ МИТНИХ ОРГАНІВ:
  • детальний юридичний аналіз дотримання митними органами правил митного контролю, митного оформлення, митних процедур, порядку і особливостей застосування митного режиму при переміщенні товарів через кордон.
ОСКАРЖЕННЯ НЕПРАВОМІРНИХ ДІЙ МИТНИХ ОРГАНІВ:
  • видача рекомендацій щодо доцільності оскарження.
ОСКАРЖЕННЯ НЕПРАВОМІРНИХ ДІЙ МИТНИХ ОРГАНІВ:
  • розробка ефективної стратегії захисту інтересів клієнта;
  • представлення інтересів клієнта в суді.

Митне право

Коли мова йде про захист прав та відстоювання інтересів в господарському, цивільному, кримінальному чи адміністративному спорі, кожен хоче отримати кращого захисника – митного юриста.

Залежно від обставин та специфіки справи, особливу увагу слід приділяти наявності належного досвіду у адвоката та його спеціалізації. Адже професійна правова допомога в суперечках з митними органами допоможе в повній мірі реалізувати принципи змагальності та рівності сторін в адміністративних справах, як в митних органах, так і в судах загальної юрисдикції усіх інстанцій.

 

/ / АДВОКАТИ ЮА «АБСОЛЮТ» МАЮТЬ ВУЗЬКУ СПЕЦІАЛІЗАЦІЮ, ЗНАЮТЬ УСІ ТОНКОЩІ І «ПІДВОДНІ КАМЕНІ» У ТОЙ ЧИ ІНШІЙ КАТЕГОРІЇ МИТНИХ СПРАВ

Про правила проходження митного контролю

При наявності знань та певного досвіду судового представництва своїх інтересів в суді, можна самостійно спробувати вирішити проблеми з митницею. Однак майте на увазі – співробітники митниці та прокуратури, що представляють інтереси держави, мають більш досконалі професійні знання правил митного контролю, що дозволяє залучити відповідача до максимальної відповідальності, передбаченої Митним кодексом України.

При оскарженні неправомірних дій митних органів слід також враховувати ще один важливий факт – остаточне рішення приймає суд.

Юристи та адвокати ЮА «Абсолют» володіють усіма необхідними знаннями митного права України, а також практичними навичками, мають багаторічний досвід в судових спорах з митними органами.

 

При захисті інтересів клієнта адвокатом з митних спорів:

  • використовуються перевірені методи, вироблені завдяки багаторічній практиці і що базуються на більш ніж 10-ти річному професійному досвіді;
  • всеосяжно застосовуються професійні знання з митного та адміністративного права;
  • задіюються гарантії, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Ми вживаємо всіх заходів для досягнення мети клієнта законними методами у стислі терміни.

 

/ / ВИБУДОВА МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНОЇ ТАКТИКИ ЗАХИСТУ МИТНИМ АДВОКАТОМ В КИЄВІ, ДНЕПРЕ ТА БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ГАРАНТУЄ УСПІ