Професійний супровід справи
Чесні умови співпраці
Орієнтація на результат
Послуги

ТОВ «ЮА« Абсолют» - одна з найбільших юридичних фірм України,що надає послуги у сфері господарського, корпоративного, інвестиційного, податкового, трудового, кримінального, митного, антимонопольного, адміністративного і міжнародного права.

Юридична фірма «Абсолют» в Києві та Дніпрі

Юридичне агентство «Абсолют» - багатопрофільна юридична компанія, що надає послуги в сфері господарського, корпоративного, інвестиційного, податкового, трудового, кримінального, митного, антимонопольного, адміністративного і міжнародного права.

У 2008 році в Дніпропетровську відкрився перший офіс юридичної фірми, а через деякий час - у Києві. За більш ніж 10 років існування компанія займає лідерські позиції серед найбільших гравців юридичного ринку України.

ЮА «Абсолют» - одна з провідних юридичних фірм в Південно-східному регіоні

У ЮА «Абсолют» працює понад 45 фахівців в сфері господарського, корпоративного, інвестиційного, податкового, кримінального, митного, антимонопольного, адміністративного і міжнародного права.

У складі нашої команди кандидати економічних і юридичних наук, професійні адвокати та юристи, а також арбітражні керуючі вищого рівня кваліфікації.

Наші фахівці представляють інтереси клієнтів у всіх інстанціях судів всіх юрисдикцій, Міжнародному арбітражі, забезпечуючи повний супровід судового процесу та окремих його стадій, в т.ч. виконання судових рішень.

 

// ПОЄДНУЮЧИ ВУЗЬКОСПЕЦІАЛІЗОВАНІ ЮРИДИЧНІ ЗНАННЯ З ГЛИБОКИМ РОЗУМІННЯМ СФЕРИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ КЛІЄНТА, МИ ФОРМУЄМО СИЛЬНІ ЮРИДИЧНІ КОМАНДИ, ПРОПОНУЮЧИ ОПТИМАЛЬНІ ПРАВОВІ РІШЕННЯ НАЙСКЛАДНІШИХ ПИТАНЬ

Юридичні послуги

Юридичне агентство «Абсолют» засновано з метою надання професійних юридичних послуг, як у Дніпропетровську,так і по всій території України.

Компанія має великий досвід обслуговування промислових і виробничих підприємств, великих українських і міжнародних торгових компаній, державних структур, банківських установ та корпорацій у сфері інформаційних технологій.

Фахівці юркомпанії ведуть проекти і представляють інтереси наших клієнтів в судах не тільки в Дніпропетровській і Київській, але і в Харківській, Полтавській, Одеській, Вінницькій, Хмельницькій, Рівненській, Тернопільській, Львівській, Запорізькій, Миколаївській Херсонській, Чернігівській та Сумській областях.

Ми стежимо за всіма змінами, що відбуваються на юридичному ринку та у законодавчому полі. Тому пропонуємо клієнтам і партнерам свіжі рішення поставлених завдань, застосовуючи інноваційні методи при пошуку відповідей на нестандартні питання.

Постійно працюємо над розвитком юридичних практик та вдосконаленням підходів надання послуг, завжди поділяємо інтереси клієнта і відстоюємо його правову позицію, при цьому пропонуючи справедливі ціни на послуги юристів в Києві і Дніпропетровську

Юридичний супровід процедури банкрутства та санації - один з головних напрямків нашої діяльності.

На першому етапі професійні юристи нашої компанії проводять повний аналіз кредиторських вимог та неспроможності боржника, після чого видають рекомендації щодо доцільності ініціювання процедури банкрутства.

Другий етап включає створення спільної робочої групи та проведення аудиту структури. Ми аналізуємо можливі контрдії опонента та пропонуємо дієві методи захисту.

Далі складається Дорожня карта захисту активів, що включає так звані «страхувальні» заходи та покроковий план реалізації процедури банкрутства.

Крім професійних юристів та адвокатів, у нашій команді досвідчені арбітражні керуючі, оцінювачі та торгуючі організації, що володіють необхідними навичками і мають практичний досвід.

Тому ми пропонуємо клієнтам комплексні рішення проблеми, а саме:

  • розробляємо кілька сценаріїв розвитку справи;
  • попереджаємо ходи опонента;
  • не залишаємо опонентові можливості для маневру.

 

// В АРСЕНАЛІ ЮА «АБСОЛЮТ» ДЕСЯТКИ БЕЗПРОГРАШНИХ СХЕМ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ НА ОЧІКУВАНИЙ КЛІЄНТОМ РЕЗУЛЬТАТ, А ПОЕТАПНИЙ КОНТРОЛЬ, ПОЧИНАЮЧИ З ІНІЦІАЦІЇ СПРАВИ І ЗАКІНЧУЮЧИ ЙОГО ЗАКРИТТЯМ, НЕ ЗАЛИШАЄ СУМНІВІВ В ДОСЯГНЕННІ МЕТИ

 

Замовляючи юридичні послуги як в Києві і Дніпрі, так і по всій Україні, клієнти отримують не просто юридичну консультацію та послуги юриста, а комплексне рішення своєї проблеми.

 

Детальніше
Міжнародне визнання
10

років на ринку

юридичних послуг

45

професійних

юристів та адвокатів

200

постійних

клієнтів

5000

та більше виграних

справ та процесів

Клієнти та партнери
Завдяки продуктивній роботі професійних адвокатів і юристів Юридичне агентство «Абсолют» заробило репутацію надійного партнера та юридичного радника
ПУМБ
«OTP Bank»
«ВТБ Банк»
ПАТ «КБ «Преміум»
Южмаш
Виробниче об'єднання «ОСКАР»
Завод «Дніпропрес»
Компанія «Stekloplast»
ТОВ «Лунапак»
Компанія «АКАМ»
«Nemiroff»
OLYMP Alcohol Company
ТОВ «Баядера Холдинг»
«РОСТОК-ХОЛДІНГ»
М’ясокомбінат «Ювілейный»
ТОВ «ТД «Слобожанка»
«Grand Distribution»
«Gold.ua»
ТОВ «Лунапак»
Компанія «Фрегат»
Компанія «ТНП»
ТОВ «Агротек»
«АЛЬФАТЕХ»
«Торговий дім «Агроальянс»
«Activ Solar»
«Ukrainian eSport Federation»
«Фенікс Індастрі»
Останні новини
усі новини
24.09.2018
Новини компанії
Директор ЮА «Абсолют» відвідав Міжнародну конференцію «Реформування системи банкрутства в Україні з огляду на кращі світові практики – детонатор інвестиційного буму та економічного прориву»

19 серпня в будівлі Верховної Ради України відбулася Міжнародна конференція «Реформування системи банкрутства в Україні, з огляду на кращі світові практики – детонатор інвестиційного буму і економічного прориву»

детальніше
21.09.2018
Новини компанії
Керівник міжнародного департаменту ЮА «Абсолют» відвідав захід-презентацію кіпрської юридичної фірми «Elias Neocleous & Co LLC»

04 вересня у приміщенні Торгово-промислової палати України (ТППУ) у Києві Юридична фірма «Elias Neocleous & Co LLC» (Кіпр) презентувала широкий спектр послуг з обслуговування нерезидентного бізнесу

детальніше
19.09.2018
Статті
Оптимізація бази оподаткування шляхом використання нерезидентної компанії в якості посередника в торгівлі

Для багатьох читачів даної статті, інформація щодо 4-х найпоширеніших класичних схем використання посередником нерезидентної (офшорної) компанії в торгових операціях з метою зниження бази оподаткування, не є секретом

детальніше
17.09.2018
Новини компанії
Керівник практики реструктуризації та банкрутства ЮА «Абсолют» виступив на радіостанції «Європа Плюс»

12 вересня керівник практики реструктуризації та банкрутства Юридичного агентства «Абсолют» Олексій Сокол в ефірі радіостанції «Європа Плюс» в авторській програмі Павла Ковчега розповів про процедуру банкрутства, а також відповів на запитання ведучого

детальніше