Професійний супровід справи
Чесні умови співпраці
Орієнтація на результат
Послуги

ТОВ «ЮА« Абсолют» - одна з найбільших юридичних фірм України,що надає послуги у сфері господарського, корпоративного, інвестиційного, податкового, трудового, кримінального, митного, антимонопольного, адміністративного і міжнародного права.

Юридична фірма «Абсолют» в Києві та Дніпрі

Юридичне агентство «Абсолют» - багатопрофільна юридична компанія, що надає послуги в сфері господарського, корпоративного, інвестиційного, податкового, трудового, кримінального, митного, антимонопольного, адміністративного і міжнародного права.

У 2008 році в Дніпропетровську відкрився перший офіс юридичної фірми, а через деякий час - у Києві. За більш ніж 10 років існування компанія займає лідерські позиції серед найбільших гравців юридичного ринку України.

ЮА «Абсолют» - одна з провідних юридичних фірм в Південно-східному регіоні

У ЮА «Абсолют» працює понад 45 фахівців в сфері господарського, корпоративного, інвестиційного, податкового, кримінального, митного, антимонопольного, адміністративного і міжнародного права.

У складі нашої команди кандидати економічних і юридичних наук, професійні адвокати та юристи, а також арбітражні керуючі вищого рівня кваліфікації.

Наші фахівці представляють інтереси клієнтів у всіх інстанціях судів всіх юрисдикцій, Міжнародному арбітражі, забезпечуючи повний супровід судового процесу та окремих його стадій, в т.ч. виконання судових рішень. Ми надаємо такі послуги: арбітражний керуючийреєстр арбітражних керуючихбанкрутство фізичної особи.

 

// ПОЄДНУЮЧИ ВУЗЬКОСПЕЦІАЛІЗОВАНІ ЮРИДИЧНІ ЗНАННЯ З ГЛИБОКИМ РОЗУМІННЯМ СФЕРИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ КЛІЄНТА, МИ ФОРМУЄМО СИЛЬНІ ЮРИДИЧНІ КОМАНДИ, ПРОПОНУЮЧИ ОПТИМАЛЬНІ ПРАВОВІ РІШЕННЯ НАЙСКЛАДНІШИХ ПИТАНЬ

Юридичні послуги

Юридичне агентство «Абсолют» засновано з метою надання професійних юридичних послуг, як у Дніпропетровську,так і по всій території України.

Компанія має великий досвід обслуговування промислових і виробничих підприємств, великих українських і міжнародних торгових компаній, державних структур, банківських установ та корпорацій у сфері інформаційних технологій.

Фахівці юркомпанії ведуть проекти і представляють інтереси наших клієнтів в судах не тільки в Дніпропетровській і Київській, але і в Харківській, Полтавській, Одеській, Вінницькій, Хмельницькій, Рівненській, Тернопільській, Львівській, Запорізькій, Миколаївській Херсонській, Чернігівській та Сумській областях.

Ми стежимо за всіма змінами, що відбуваються на юридичному ринку та у законодавчому полі. Тому пропонуємо клієнтам і партнерам свіжі рішення поставлених завдань, застосовуючи інноваційні методи при пошуку відповідей на нестандартні питання.

Постійно працюємо над розвитком юридичних практик та вдосконаленням підходів надання послуг, завжди поділяємо інтереси клієнта і відстоюємо його правову позицію, при цьому пропонуючи справедливі ціни на послуги юристів в Києві і Дніпрі.

Юридичний супровід процедури банкрутства та санації - один з головних напрямків нашої діяльності.

На першому етапі професійні юристи нашої компанії проводять повний аналіз кредиторських вимог та неспроможності боржника, після чого видають рекомендації щодо доцільності ініціювання процедури банкрутства.

Другий етап включає створення спільної робочої групи та проведення аудиту структури. Ми аналізуємо можливі контрдії опонента та пропонуємо дієві методи захисту.

Далі складається Дорожня карта захисту активів, що включає так звані «страхувальні» заходи та покроковий план реалізації процедури банкрутства.

Крім професійних юристів та адвокатів, таких як >Гладій Олександр Васильович та >Бондарчук Олександр Петрович, у нашій команді досвідчені арбітражні керуючі, оцінювачі та торгуючі організації, що володіють необхідними навичками і мають практичний досвід.

Тому ми пропонуємо клієнтам комплексні рішення проблеми, а саме:

  • розробляємо кілька сценаріїв розвитку справи;
  • попереджаємо ходи опонента;
  • не залишаємо опонентові можливості для маневру.

 

// В АРСЕНАЛІ ЮА «АБСОЛЮТ» ДЕСЯТКИ БЕЗПРОГРАШНИХ СХЕМ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ НА ОЧІКУВАНИЙ КЛІЄНТОМ РЕЗУЛЬТАТ, А ПОЕТАПНИЙ КОНТРОЛЬ, ПОЧИНАЮЧИ З ІНІЦІАЦІЇ СПРАВИ І ЗАКІНЧУЮЧИ ЙОГО ЗАКРИТТЯМ, НЕ ЗАЛИШАЄ СУМНІВІВ В ДОСЯГНЕННІ МЕТИ

 

Замовляючи юридичні послуги як в Києві і Дніпрі, так і по всій Україні, клієнти отримують не просто юридичну консультацію та послуги юриста, а комплексне рішення своєї проблеми.

 

Детальніше
Міжнародне визнання
The Legal 500 Ukraine
Міжнародна асоціація юристів
Національна Асоціація Адвокатів України
50 провідних юридичних фірм
16

років на ринку

юридичних послуг

45

професійних

юристів та адвокатів

200

постійних

клієнтів

5000

та більше виграних

справ та процесів

Клієнти та партнери
Завдяки продуктивній роботі професійних адвокатів і юристів Юридичне агентство «Абсолют» заробило репутацію надійного партнера та юридичного радника
АТ «АКБ «КОНКОРД»
ПУМБ
«OTP Bank»
«ВТБ Банк»
ПАТ «КБ «Преміум»
Южмаш
Виробниче об'єднання «ОСКАР»
Завод «Дніпропрес»
Компанія «Stekloplast»
ТОВ «Лунапак»
Компанія «АКАМ»
«Nemiroff»
OLYMP Alcohol Company
ТОВ «Баядера Холдинг»
«РОСТОК-ХОЛДІНГ»
М’ясокомбінат «Ювілейный»
ТОВ «ТД «Слобожанка»
«Grand Distribution»
«Gold.ua»
ТОВ «Лунапак»
Компанія «Фрегат»
Компанія «ТНП»
ТОВ «Агротек»
«АЛЬФАТЕХ»
«Activ Solar»
«Ukrainian eSport Federation»
«Bunch Consulting»
«Фенікс Індастрі»
«Amel Medical Group»
«Amel Dental Clinic»
ТОВ «Фінансова Компанія «Мустанг Фінанс»