Олександр Бондарчук – член Комітета з питань банкрутства НААУ

23.10.2019
Архів новин

Керуючий партнер Юридичного агентства «Абсолют» увійшов до складу Комітету з питань банкрутства при Національній асоціації адвокатів України.
 

Зазначимо, Комітет з питань банкрутства при НААУ створено 26 вересня 2019 року з метою об’єднання адвокатів та обміну досвідом у сфері банкрутства, визначення пріоритетних напрямків практики банкрутства та формування експертної позиції у вирішенні практичних проблем у даній сфері.
 

Першочергове завдання Комітету з питань банкрутства – підвищення кваліфікації адвокатів України, які спеціалізуються на процедурах банкрутства, та участі адвокатської спільноти у формуванні практики застосування Кодексу України з процедур банкрутства.
 

Завдання Комітету з питань банкрутства:
 

  • ефективно взаємодіяти та співпрацювати з представниками судової влади, а також з міжнародними інституціями з метою покращення рівня захисту прав боржників, кредиторів та арбітражних керуючих;
     
  • започаткувати інститут банкрутства фізичних осіб та визначити напрямок його розвитку;
     
  • об’єднати на базі Комітету спеціалістів та лідерів національного ринку надання правової допомоги під час процедур банкрутства та ін.

 

Олександра Бондарчука включено до складу Комітету з питань банкрутства при НААУ Згідно Розпорядження № 152 від 21.10.2019 р.

 

ОЗНАЙОМТЕСЯ З РОЗПОРЯДЖЕННЯМ

Олександр Бондарчук – член Комітета з питань банкрутства НААУ