Олександр Гладій – голова Правового комітету Європейської Бізнес Асоціації

14.12.2020
Новини компанії

Директор Юридичного агентства «Абсолют», арбітражний керуючий, адвокат, Олександр Васильович Гладій обраний Головою Правового комітету Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА) Дніпра на 2021 рік.
 

Олександр Васильович Гладій обіймав посаду Голови Правового комітету «Європейської Бізнес Асоціації» в 2018 – 2019 рр.
 

Як раніше, так і зараз, Олександр працює заради того, щоб допомагати членам Асоціації у вирішенні спірних питань в правовому полі.
 

«Юридичне агентство «Абсолют» в 2018 році приєдналася до ЕВА щоб надавати високоякісну юридичну підтримку компаніям-членам. І я докладу максимум зусиль, щоб члени Асоціації ефективніше вирішували свої проблеми в законодавчому полі, звертаючись особисто до мене.
 

Починаючи з 2018-го року, ми з командою вже допомогли багатьом членам ЕВА у вирішенні спірних питань, але плануємо зробити ще більше.
 

Юристи та адвокати нашої компанії постійно підвищують свій професійний рівень – відвідують профільні семінари, майстер-класи, а також виступають з доповідями перед представниками бізнесу.
 

Тому в наших планах й далі надавати якісні юридичні послуги, а також більше корисної інформації, щоб члени ЕВА знали, як правильно себе вести в тих чи інших спірних ситуаціях», – зазначає Олександр.
 

Правовий комітет Європейської Бізнес Асоціації Дніпра заснований у жовтні 2016 року. Одним з головних пріоритетів роботи комітету є ефективний обмін досвідом та інформацією з питань захисту інтересів бізнесу.
 

Пріоритети Правового комітету:

  • лобіювання інтересів учасників;
     
  • постійний моніторинг різних підходів контролюючих організацій у сфері бізнесу та вжиття заходів для усунення існуючих розбіжностей;
     
  • розвиток співпраці з центральними та місцевими органами влади;
     
  • обговорення актуальних правових тем, а також посилення рівня знань учасників у правовій сфері.