Олександр Бондарчук – член Координаційної ради ЕВА Дніпра

11.12.2020
Новини компанії

Місія Юридичного агентства «Абсолют» – допомагати українському бізнесу у вирішенні спірних питань шляхом надання високоякісних юридичних послуг.
 

Олександр Бондарчук, керуючий партнер ЮА «Абсолют», член Координаційної ради Європейської Бізнес Асоціації Дніпра, починаючи з 2018 року.
 

За цей час Олександр взяв участь в ряді зустрічей з представниками державних органів, провів переговори з членами Асоціації. Тому не тільки розуміє ті проблеми, з якими стикається бізнес, а й бачить шляхи їх вирішення.
 

Олександр Бондарчук сприяє поліпшенню комунікації, а також наданню професійної юридичної підтримки бізнесу Дніпропетровського регіону.
 

Говорячи про те, як поліпшити умови для ведення бізнесу в Україні, керуючий партнер ЮА «Абсолют» підкреслив: «По-перше, зазначу, що ЕВА Дніпра вже багато зробила для представників бізнесу Дніпропетровського регіону. А по-друге, щоб приймати важливі рішення, потрібно об'єднувати наші зусилля і не боятися не тільки говорити, а й діяти. Тому що, тренд цього і майбутніх років – сила, наснага, рішучість й жага перемоги».
 

«Я готовий й надалі задіювати свої знання та навички для розвитку ЕВА Дніпра, а також допомагати представникам бізнесу нашого регіону. ЮА «Абсолют» завжди надає юридичні послуги членам ЕВА на особливо вигідних умовах», – додав він.
 

Спільна робота команди ЮА «Абсолют» і членів Європейської Бізнес Асоціації Дніпра спрямована на поліпшення бізнес-клімату Дніпропетровського регіону.
 

На посаді члена Координаційної ради ЕВА Дніпра керуючий партнер Юридичного агентства «Абсолют» докладає максимум зусиль для того, щоб наш регіон став найбільш комфортним для ведення бізнесу в Україні.