ЮА «Абсолют» підписало Декларацію задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству, ініційовану представництвом UNFPA в Україні

24.03.2021
Новини компанії

ЮА «Абсолют» приєдналося до корпоративного альянсу компаній та асоціацій, які активізують свої зусилля задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству.
 

Підписанти Декларації беруть на себе зобов'язання заохочувати співробітництво задля розширення прав жінок, запровадити гендерно-чутливі підходи у своїй діяльності, створити умови для гідної праці та зайнятості, а також сприяти запобіганню домашньому насильству та формуванню нетерпимості до всіх його проявів. Серед підписантів Декларації – понад 30 провідних компаній та організацій, що ведуть діяльність в Україні (зокрема, ЕВА, Nestle, KERNEL, METRO, Danone, GlobalLogic, L’Oreal та ін.).
 

Для досягнення зазначеної мети, ЮА «Абсолют» планує впроваджувати у своїй діяльності політики рівних можливостей для жінок і чоловіків, працювати над створенням дружньої атмосфери в колективі, що дозволить підтримувати співробітниць і співробітників.
 

«Юридичний бізнес в Україні – це завжди соціально-відповідальний бізнес, тому що, допомагаючи клієнтам у правовому полі, ми крок за кроком будуємо плацдарм законотворення. Підписання Декларації для нас є вагомим доказом впровадження Цілей сталого розвитку в повсякденне життя співробітників компанії відповідно до бізнес-стратегії  ЮА «Абсолют»,Олександр Гладій, директор ЮА «Абсолют», арбітражний керуючий, адвокат, к.ю.н.
 

Ініціаторами Декларації виступають UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення та ГО «Центр “Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності».
 

«Залучення приватних компаній, які є роботодавцями для сотень і тисяч людей, продиктовано часом та сучасними викликами. Ми раді, що Декларація задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству об’єднала вже 32 компанії, які працюють в Україні. Спільними зусиллями ми робимо ще один крок до досягнення рівноправного майбутнього» – зазначає Хайме Надаль, Представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
 

Українському бізнесу слід активно об’єднувати свої зусилля задля підтримки національних пріоритетів та глобальних цілей. Це шанс кожного зробити свій внесок в економічне зростання нашої держави.

 

Довідка

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, з 1997 року і в Україні. Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter, Instagram та Facebook.