Реєстрація офшорів

Реєстрація компанії в офшорній зоні в міжнародному бізнесі – як і раніше залишається самим затребуваним клієнтським запитом.

Незважаючи на всі складності й зміни на ринку офшорного бізнесу та послуг в офшорах, подорожчання утримання та реєстрації офшорних компаній, викликане забороною на компанії «пустушки», необхідність забезпечення економічної присутності у країні реєстрації, складності взаємодії з банками та контрагентами, клієнти категорично прагнуть мати компанію в юрисдикції, оподаткування в якій прагне до «0».

Реєстрація офшорної компанії

У більшості випадків, звертаючись для реєстрації нерезидентного бізнесу, клієнти не до кінця розуміють суть терміну «офшор» й складнощів його застосування.

Офшорна юрисдикція – це територія або держава, банківська інфраструктура якої, в основному, надає послуги людям або підприємствам, які не проживають в даній юрисдикції, і яка не вимагає або майже не розкриває інформацію при веденні бізнесу, а також пропонує низькі податки (визначення МВФ).

Іншими словами офшор – це країна, що надає особливі пільгові умови ведення бізнесу та оподаткування особистого капіталу, в деяких випадках пропонує повну анонімність бенефіціара.

У світі не існує чіткого переліку офшорних країн, у багатьох країнах є власні законодавчо віднесені до офшорів країни, також особливо відомі списки публікує ОЕСР і ФАТФ.

Реєстрація офшору законна, володіння такою компанією не заборонено, але, взаємодіючі з контрагентами з країн в яких Ваша компанія вважається офшорною, Ви можете відчути дискомфорт через запити щодо розкриття більш докладної інформації про бізнес або зовсім отримати відмову від співпраці як від контрагента, так й від обслуговуючого фінансового інституту.

Це викликано високим ризиком участі офшорних компаній у відмиванні грошей і злочинної діяльності.

Реєстрація офшору: ціна

Застосування офшорних зон зазнало кардинальних змін, реєстрація офшорів й ведення бізнесу за кордоном і на сьогоднішній день залишається актуальним інструментом оптимізації, але вимагає ретельного аналізу проекту схеми роботи бізнесу (тому що випадково обрана юрисдикція може не задовольнити запит клієнта та його очікувань від реєстрації офшорної компанії).

Безповоротно минули ті часи, коли поличні офшорні компанії обходилися власнику всього в якихось 1500 – 2000 євро в рік та давали повну свободу ведення бізнесу.

Кожен проект вимагає деталізації та оцінки ризиків працездатності схеми.

Реєстрація офшорної компанії коштує недорого, але для більшості офшорних юрисдикцій зросла вартість річного супроводу компанії, яка пропорційно залежить від обсягу бізнесу (для дотримання адекватності економічної присутності в країні реєстрації офшору).

Тому для реєстрації та супроводу офшору, настійно рекомендуємо звертатися до професіоналів!

Ви можете замовити послуги реєстрації офшорної компанії або послуги реєстрації нерезидентної компанії, звернувшись до фахівців Міжнародного департаменту ЮА «Абсолют».

Більше 10 років ми успішно займаємося реєстрацією офшорних компаній і компаній за кордоном, а також їх повним супроводом, відкриттям корпоративних і особистих рахунків.

// Ми пропонуємо комплексні та індивідуальні рішення для досягнення оптимальних результатів, які можна застосувати в перспективі.

Ми допоможемо Вам створити та ефективно супроводжувати Ваш новий або вже існуючий бізнес за кордоном, пропонуючи адекватні і зважені ціни.

Почему сотрудничество с нашей компанией — правильное решение ?
Absolute одна из ведущих компаний Юго-Восточного региона Украины с более чем 10-летним опытом.
В каких сферах наша компания предоставляет юридические услуги ?
Работаем в сфере хозяйственного, корпоративного, инвестиционного, налогового,уголовного, таможенного, антимонопольного, административного и международного права.
Какие компании находятся в списке наших партеров ?
В списке партнеров такие компании: OTP банк; ПУМБ; UESF; ЮЖМАШ; Nemiroff.
Какой залог успешной работы в юридической сфере ?
Залог успешной работы: Высокий профессионализм; Персональный подход; Полная конфиденциальность; Работа на результат.