Реєстрація компанії за кордоном

Зручна реєстрація компанії за кордоном від Юридичного агентства «Абсолют» – ми пропонуємо гнучкі умови роботи, з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Часи шаблонних рішень від інкорпоаторов, коли було легко реалізовувати плани щодо податкової оптимізації, застосовуючи юрисдикції з нульовим оподаткуванням (Беліз, Британські Віргінські Острови, Панама і багато іншого), пройшли.

Давайте з'ясуємо, кому потрібна реєстрація фірм за кордоном. Така послуга затребувана представниками бізнесу, стартапами (стартаперами) і в тому числі приватними фізичними особами.

Реєстрація фірми за кордоном, дає дуже багато вигод та привілеїв, і здатна вирішити ряд складнощів, з якими стикаються суб'єкти права у країні свого громадянства (реєстрації):

  • податкова оптимізація, структурування;

  • вихід на нові ринки з великим охопленням клієнтів, фінансові ринки, із залученням недорогих ресурсів;

  • швидкість й простота розрахунків з контрагентами;

  • оптимізація бізнес процесів в логістиці та взаємодії між постачальниками / клієнтами;

  • можливість легалізації перебування у країні реєстрації компанії з подальшим отриманням громадянства, свобода пересування та вибору місця проживання;

  • володіння й управління різного роду активами (в тому числі може бути застосовано для приватних фізичних осіб);

  • захист активів, успадкування (в тому числі може бути застосовано для приватних фізичних осіб);

  • анонімність (в тому числі може бути застосовано для приватних фізичних осіб);

Це не повний перелік переваг, але досить великий, щоб показати що реєстрація іноземної фірми – відмінна ідея.

Резюмуючи переваги, можна сказати, що правильно підібрана форма власності юридичної особи та юрисдикції (країни реєстрації) компанії або холдингу, дасть можливість економити, оптимізуючи витрати й полегшуючи податкові зобов'язання, зробить Вас ближче до широкого ринку клієнтів та контрагентів, що збільшить прибуток компанії, дасть квиток на проживання у більш якісній державі, допоможе накопичити, зберегти та примножити активи, й грамотно ними розпорядитися в майбутньому.

Реєстрація зарубіжної компанії

Реєстрація зарубіжної компанії, вимагає ретельного аналізу й вивчення потреб клієнта, тому ціна реєстрації компанії може значно варіюватися.

Незважаючи на це, ми можемо запропонувати багатьом клієнтам наші комплексні пропозиції, що включають реєстрацію компанії + корпоративний рахунок + податковий номер і VAT за приємною фіксованою ціною.

Міжнародний департамент ЮА «Абсолют» надає послуги з реєстрації компанії за кордоном будь-якої форми власності у більш ніж 50 країнах світу. Під запит клієнта ми готові дати пропозицію у будь-якій інший країни світу, де це можливо.

Ми займаємося структуруванням холдингів, установою трастів, фондів, хеджфондів, надаємо повний супровід компанії протягом усього періоду її існування.

Робота з банками, бухгалтерами, фахівцями з податкового планування, юристами та аудиторами, ріелторами та рекрутинговими агентствами – все це ми можемо Вам забезпечити на найвищому рівні.

Реєстрація іноземної компанії доступна кожному!

Наша вартість реєстрації компанії Вас приємно здивує. З усіма клієнтами ми вибудовуємо дружню та довірчу політику, забезпечуючи якісний сервіс за гнучкою ціною!

Фахівці Міжнародного департаменту ЮА «Абсолют» понад 10 років успішно займаються реєстрацією компаній за кордоном, їх повним супроводом, відкриттям корпоративних та особистих рахунків.

Комплексні та індивідуальні рішення для досягнення оптимальних результатів, які можна застосувати в перспективі.

Ми допоможемо Вам створити та ефективно супроводжувати Ваш новий або вже існуючий бізнес за кордоном, пропонуючи адекватні та зважені ціни.

Почему сотрудничество с нашей компанией — правильное решение ?
Absolute одна из ведущих компаний Юго-Восточного региона Украины с более чем 10-летним опытом.
В каких сферах наша компания предоставляет юридические услуги ?
Работаем в сфере хозяйственного, корпоративного, инвестиционного, налогового,уголовного, таможенного, антимонопольного, административного и международного права.
Какие компании находятся в списке наших партеров ?
В списке партнеров такие компании: OTP банк; ПУМБ; UESF; ЮЖМАШ; Nemiroff.
Какой залог успешной работы в юридической сфере ?
Залог успешной работы: Высокий профессионализм; Персональный подход; Полная конфиденциальность; Работа на результат.