Відкриття рахунків в офшорних банках

Відкриття рахунків в офшорних банках


В принципі, офшорні рахунки - це будь-які рахунки (особисті, поточні, ощадні, корпоративні, рахунки брокера і т.д.), відкриті у фінансових, банківських установах за межами країни Вашого постійного проживання.

У класичному розумінні, офшорними рахунками прийнято називати рахунки, відкриті у фінансових установах, банках зареєстрованих в офшорних зонах, офшорних юрисдикціях, острівних юрисдикціях з низьким податковим навантаженням і високим рівнем конфіденційності (закриття реєстрів директорів, акціонерів компанії, відсутність обміну податковою інформацією між країнами і т . Д.).

Як правило, такі види рахунків прийнято використовувати для захисту і накопичення капіталу, але по своїй суті рахунок в офшорі може виконувати будь-які інші аналогічні функції, властиві рахунками не вважаються офшорними, і використовуватися в активній бізнес-діяльності.

При використанні офшорних рахунків можуть виникати труднощі в проведенні операцій і платежів з контрагентами, фінансовими інститутами та банками, зареєстрованими в юрисдикціях, які визнали в установленому Законом порядку юрисдикцію Вашого банку - офшором.

Це зовсім не означає що платежі не будуть проводиться, але документи угод і походження коштів на офшорному рахунку будуть вивчатися більш пильно.

У світі не існує чіткого переліку офшорних країн - перелік може оновлюватися. Тим більше, у багатьох країнах є власні законодавчо віднесені до офшорів країни, також особливо відомі списки публікує ОЕСР і ФАТФ.

Тому, рахунок відкритий в банку, зареєстрованому в одній з визнаних багатьма офшорних зон, може не бути офшорним, як таким для країни Вашого проживання і для країн в яких знаходяться Ваші партнери.

Фактично, один і той же Ваш офшорний рахунок, для країни «А» буде вважатися високоризиковими, що означає підвищений контроль і глибокий моніторинг, а в країні «Б» - не буде віднесений до високоризикових, в зв'язку з тим, що на законодавчому рівні країни «Б», країна Вашого офшорного рахунку не визнаний офшором.

Тому, вибираючи офшорний банк, потрібно уважно вивчити потреби у взаємодії офшорного рахунку з зовнішніми країнами і контрагентами, і, при можливості, вибрати той варіант країни офшорного банку, який буде дозволяти максимально вільно проводити розрахунки.

Відкрити рахунок в офшорному банку - завдання досить складна і, навіть незважаючи на те, що багато офшорні банки практикують більш м'який підхід до вивчення клієнта, правила встановлення взаємовідносин з клієнтом посилилися повсюдно.

Якщо ж Вам пропонують швидке відкриття офшорного рахунку в лічені дні, віддалено і без поглибленого вивчення планованої діяльності за рахунком і особи контролюючого компанію, то це привід проявити обережність - вивчити перекладати банк якомога уважніше, щоб уникнути втрати коштів у фінансовій організації.

Наприклад, у банку може бути відсутнім ліцензія на проведення фінансових операцій або ж банк свідомо проводить поверхневу політику в питаннях фінмоніторингу і банківського комплаенс, тобто ризикує втратити ліцензію.

Так що, при самостійному відкритті офшорного рахунку в банку, 10 разів подумайте, що Ви будете робити, якщо відкриєте рахунок в банку, який працює без ліцензії?

Відкриття офшорного рахунку


Офшорні рахунки - це зручний фінансовий інструмент для накопичення і примноження коштів, міжнародних розрахунків, надійного зберігання накопичень і укриття інформації про Ваш фінансовий стан, характер угод, комерційної таємниці, а також збереження грошей від різних контролюючих органів, рейдерів і недругів, конкурентів.

Проте, це складний інструмент, що вимагає зваженого вибору юрисдикції і банку для отримання максимального ефекту і комфорту при використанні офшорного рахунку.

Найефективніший метод вибору країни та банку, швидкість та якість відкриття рахунку, його довгу працездатність, можуть забезпечити тільки юристи і фінансові консультанти з багаторічним досвідом роботи на ринку міжнародних бізнес послуг.

Якщо Вам, Вашому бізнесу потрібен офшорний рахунок - послуги відкриття можна сміливо замовити у фахівців Міжнародного департаменту ЮА «Абсолют».

Ми надаємо послуги відкриття офшорного рахунку протягом більше 10 років, успішно займаємося відкриттям будь-яких зарубіжних банківських рахунків.

При необхідності супроводжуємо поточну діяльність за рахунком для його успішного і довгого функціонування, а також можемо допомогти в збереженні чинного банківського рахунку, якщо є ризики його закриття.

Наші фахівці надають повний перелік послуг за кордоном, починаючи реєстрацією компаній за кордоном, їх повним супроводом, відкриттям корпоративних і особистих рахунків.

Використовуємо нестандартні та індивідуальні рішення для досягнення оптимальних результатів, які можна застосувати в перспективі.

Ми допоможемо Вам створити та ефективно супроводжувати Ваш новий або вже існуючий бізнес за кордоном, пропонуючи адекватні і зважені ціни!

Почему сотрудничество с нашей компанией — правильное решение ?
Absolute одна из ведущих компаний Юго-Восточного региона Украины с более чем 10-летним опытом.
В каких сферах наша компания предоставляет юридические услуги ?
Работаем в сфере хозяйственного, корпоративного, инвестиционного, налогового,уголовного, таможенного, антимонопольного, административного и международного права.
Какие компании находятся в списке наших партеров ?
В списке партнеров такие компании: OTP банк; ПУМБ; UESF; ЮЖМАШ; Nemiroff.
Какой залог успешной работы в юридической сфере ?
Залог успешной работы: Высокий профессионализм; Персональный подход; Полная конфиденциальность; Работа на результат.