Відкриття рахунків в іноземних банках

Іноземний банківський рахунок – зручний інструмент для швидких розрахунків з іноземними контрагентами, накопичення та збереження заощаджень, залучення недорогих інвестицій, інвестиційної діяльності, податкового планування тощо.

З точки зору українця, навіть незважаючи на всі пом'якшення валютного законодавства 2019 року, рахунок в українському банку не дає бажаної свободи, а в деяких міжнародних схемах абсолютно непридатний.

Українські банки необмежені НБУ в умовах виявлення ризиковості країн і закордонних контрагентів, що часто стає причиною відмови відправки платежу, а іноді й закриття рахунку в обслуговуючому резидентному банку.

Відкриття рахунків в іноземних банках

Відкриття рахунків в іноземних банках – це одне з профільних напрямків Міжнародного департаменту ЮА «Абсолют».

Ми займаємося відкриттям різного роду розрахункових рахунків у більш ніж 150 фінансових установах, банках по всьому світу, як для юридичних так й для фізичних осіб.

Ні для кого не секрет, що відкриття корпоративних та особистих рахунків для нерезидентів в більш-менш пристойному банку вимагає чималих зусиль та витрат.

Вимоги банків до клієнтів посилилися. Як правило, банку простіше не вступати з нерезидентом у відносини, ніж нести підвищені ризики, які виникають за діяльності та потреб клієнта.

У штаті ЮА «Абсолют» працюють талановиті та грамотні співробітники з досвідом роботи в банках ЄС, в тому числі й в банківському «комплаєнс», що значно спрощує взаємодію з банками, та збільшує шанси на відкриття необхідного клієнту рахунку.

Ми говоримо з банками на одній мові, та постійно відстежуємо зміни у принципах відбору клієнтів та пропонованих вимог до них.

Відкрити рахунок в іноземному банку – непросто, але цілком можливо. Ви можете спробувати зробити це самостійно, використовуючи рекомендації у статті за посиланням https://absolute.com.ua/articles/osobennosti-otkrytija-korporativnogo-scheta-v-zarubezhnom-banke-dlja-nerezidenta 

Або ж звернутися до професіоналів, та уникнути зайвих фінансових витрат, тимчасових втрат та ризиків потрапляння до «чорного списку» банківських клієнтів.

Відкриття рахунків в зарубіжних банках від Міжнародного департаменту ЮА «Абсолют»

Відкрити рахунок у закордонному банку можна звернувшись до Міжнародного департамент ЮА «Абсолют».

 • Відкриваємо рахунки фізичним і юридичним особам *

 • Супроводжуємо у т.ч. високоризикових, «токсичних» клієнтів та PEP

 • Працюємо на результат

 • Реально оцінюємо кейс

 • Не даємо нездійсненних обіцянок

 • Робимо оптимальний підбір банків та фінансових інститутів, в яких розумно й доцільно відкрити рахунок

* Відкриваємо корпоративні рахунки для компаній у будь-якій юрисдикції (крім юрисдикцій, компаній та осіб проти яких введені міжнародні санкції).

Ми пропонуємо Вам відкриття:

 • особистих рахунків;

 • корпоративних рахунків;

 • поточних рахунків;

 • депозитних рахунків;

 • карткових рахунків;

 • брокерських рахунків;

 • торгових рахунків;

 • рахунків у цінних паперах;

 • рахунків у дорогоцінних металах;

 • Мерчант акаунтів.

Вартість відкриття рахунків в іноземних банках коригується та залежить від багатьох факторів – країни, в якій відкривається рахунок, потреб та переваг клієнта, ризиковості клієнта тощо.

Своїм клієнтам ми за запитом надаємо індикативний прайс для формування розуміння порядку вартості послуги, але наші ціни не висічені в камені – ми лояльні та дружні, й завжди готові запропонувати альтернативу або знижку на обсязі (залежить від складності замовлення).

Якщо Вам, Вашому бізнесу потрібні закордонні рахунки – послуги відкриття можна сміливо замовити у фахівців Міжнародного департаменту ЮА «Абсолют».

Ми більше 10 років успішно займаємося відкриттям будь-яких зарубіжних банківських рахунків, при необхідності супроводжуємо поточну діяльність за рахунком для його успішного й довгого функціонування, а так само можемо допомогти у збереженні чинного банківського рахунку, в разі якщо є ризики його закриття.

Наші фахівці надають повний перелік послуг за кордоном, включаючи реєстрацію компаній за кордоном, їх повний супровід, відкриття корпоративних та особистих рахунків.

Використовуємо нестандартні та індивідуальні рішення для досягнення оптимальних результатів, які можна застосувати в перспективі.

Ми допоможемо Вам створити та ефективно супроводжувати Ваш новий або вже існуючий бізнес за кордоном, пропонуючи адекватні та зважені ціни.

Почему сотрудничество с нашей компанией — правильное решение ?
Absolute одна из ведущих компаний Юго-Восточного региона Украины с более чем 10-летним опытом.
В каких сферах наша компания предоставляет юридические услуги ?
Работаем в сфере хозяйственного, корпоративного, инвестиционного, налогового,уголовного, таможенного, антимонопольного, административного и международного права.
Какие компании находятся в списке наших партеров ?
В списке партнеров такие компании: OTP банк; ПУМБ; UESF; ЮЖМАШ; Nemiroff.
Какой залог успешной работы в юридической сфере ?
Залог успешной работы: Высокий профессионализм; Персональный подход; Полная конфиденциальность; Работа на результат.