Адвокати ЮА «Абсолют» відвідали «II Legal Real Estate Forum»

31.10.2019
Архів новин

30 жовтня у Києві «Premier Palace Hotel» пройшов «II Legal Real Estate Forum», організований видавництвом «Юридична практика».
 

«II Legal Real Estate Forum», що складався з 3-х сесій, зібрав професіоналів ринку з метою обговорення законодавчих нововведень й ключових проблем.
 

На 1-й сесії учасники обговорили тенденції будівельного ринку, зазначили намічені тренди, а також поділилися проблемами на ринку.
 

Найбільш запам'ятався виступ Льва Парцхаладзе, президента Конфедерації будівельників України, який розповів про вектори діяльності Конфедерації та про очікування учасників ринку.
 

2-я сесія була присвячена протидії рейдерству в Україні. Доповідачі розповіли про очікування від нового Закону «Про додаткові заходи щодо захисту прав власності», який вступає в силу з 02.11.19 р, поділилися своїми апробованими методами боротьби з рейдерством, висловили свої побажання щодо того, що необхідно зробити в цій сфері.
 

На 3-й сесії обговорювалися питання, пов'язані з укладенням та виконанням договорів оренди комерційної нерухомості.
 

Відзначимо, що поточна сесія проходила у форматі батлу, тобто учасники розділилися на 2 протиборчі команди. В ході батла команди приводили свої аргументи «за» й «проти» в питаннях щодо можливості роботи «на попередньому» договорі оренди, проведення платежів за попереднім договором, одностороннього розірвання договорів оренди та примусового укладення договорів оренди.