Керівник міжнародного департаменту ЮА «Абсолют» відвідав «Doing Business with Belarus»

02.11.2018
Архів новин
1 листопада у Києві відбулася конференція «Doing Business with Belarus», яка була організована за підтримки ТПП України, з метою налагодження більш тісної співпраці між Республікою Білорусь та Україною, а також пошуку можливостей ведення бізнесу на території Білорусії для українських підприємців.
 
Спікери конференції назвали Республіку Білорусь однією з найбільш політично стабільних країн, у порівнянні з іншими країнами Європи, а також позначили переваги ведення бізнесу в Республіці Білорусь.
 
Приведемо переваги:
невисока конкуренція;
низький поріг доступу на ринок;
рівні права доступу на ринок ЄАЕС;
наявність пільг для виробників;
стабільний стан економіки;
«0» ставка оподаткування від продажу криптовалют для фізосіб;
Парк високих технологій (технологічний хаб).
 
Відзначимо також зміцнення Торгово-економічних відносин і збільшення товарообігу між Україною та Білоруссю.
 
Так, у 2017 р. товарообіг склав 4,5 млрд. доларів, у 2018 році очікується на рівні 5,2 – 5,5 млрд. доларів, а за підсумками зустрічі в жовтні 2018 року президентів Петра Порошенка і Олександра Лукашенка планований оборот через 2 роки повинен скласти 8 млрд. доларів.
 
На думку керівника міжнародного департаменту Юридичного агентства «Абсолют», Республіка Білорусь є цікавим об'єктом з точки зору ведення бізнесу та географічної близькості до України та Росії, створюючи між двома державами торгівельний майданчик.
 
Але, все ж, ситуація в країні не стабільна, існує ряд обмежень, у тому числі валютного та митного законодавства, беззастережна та всебічна підтримка національного виробника, та й, всі рішення і важелі впливу знаходяться у руках одного беззмінного лідера.
 
Тому, варто проявити обережність і, можливо, реалізовувати або спільні проекти з представниками бізнесових кіл Білорусії, або ті проекти, які у майбутньому можна безболісно та оперативно перемістити в іншу юрисдикцію, або ж, зваживши всі ризики, вибрати іншу, більш тиху та стабільну юрисдикцію.
 
Міжнародний департамент ЮА «Абсолют», крім реєстрації та супроводу компанії у Білорусі, пропонує аналогічні послуги в більш ніж 50 юрисдикціях, забезпечуючи комплексне рішення під ключ – від реєстрації компанії та відкриття корпоративного банківського рахунку, до організації та підтримки життєдіяльності закордонного офісу (у тих випадках, де це необхідно). 
 
 
Doing Business with Belarus


Матеріал по темі
Суд скасував штраф ТЦК у 25,5 тисяч грн, який чоловік отримав, бо не повідомив про одруження і народження дітей
детальніше
2024-07-05 12:29:00
|
Практика ВС
Верховний Суд розглянув справу про перевищення службових повноважень правоохоронцем при зупинці транспортного засобу
детальніше
2024-06-24 13:11:00
|
Практика ВС
Чи виключають релігійні переконання громадянина кримінальну відповідальність за ухилення від мобілізації: позиція Верховного суду
детальніше
2024-05-09 17:24:00
|
Практика ВС
Верховний суд: Вирішення питання про зменшення неустойки належить до дискреційних повноважень суду
детальніше
2024-04-09 17:07:00
|
Практика ВС
Верховний суд: Перебування дитини за кордоном не позбавляє суд України права вирішувати спір про визначення місця її проживання
детальніше
2024-02-07 17:16:00
|
Практика ВС
Верховний Суд вказав, чи може боржник спростовувати свій борг висновком поліграфа
детальніше
2024-01-22 14:08:00
|
Практика ВС