Юристи ЮА «АБСОЛЮТ» супроводили держреєстрацію «Ukrainian eSport Federation» та 21 філії в Україні

18.07.2018
Кейси

Юристи Юридичного агентства «Абсолют» надали комплекс юридичних послуг по супроводженню державної реєстрації Всеукраїнської громадської організації «Ukrainian eSport Federation» та 21-ї філії на території України.


Всеукраїнська громадська організація «Ukrainian eSport Federation» створена з метою популяризації, розвитку кіберспорту на території України та надання підтримки учасникам кібертурнірів.


За допомогою юристів ЮА «Абсолют» всього за кілька місяців свого існування Федерація кіберспорту України відкрила та зареєструвала 21 регіональне представництво в обласних центрах України та офіційно підтвердила Всеукраїнський статус.


Завдяки професійній підтримці юристів нашої компанії для Всеукраїнської громадської організації відкрилися нові горизонти міжнародного співробітництва, а також доступ до внутрішнього державного фінансування проектів.


На сьогоднішній день юристи Юридичного агентства «Абсолют» регулярно консультують Всеукраїнську громадську організацію «Ukrainian eSport Federation» з поточних питань в різних сферах права, що виникають у процесі просування й розвитку, а також організації та проведення турнірів.


Юридичне агентство «Абсолют» – сучасна юридична компанія, яка активно підтримує бізнес що тільки зароджується, та сприяє його діяльності у правовому полі. Наші фахівці з азартом беруть нові виклики, вивчають нові напрямки роботи та отримують унікальний досвід.


 

Кіберспорт – змагання гравців на основі відеоігор, що припускає наявність рівних умов для всіх учасників. Даний напрямок діяльності перспективний та активно розвивається в Україні. Однак, при порівнянні з провідними гравцями ринку – США та Китаєм, український кіберспорт знаходиться на початковому етапі свого становлення.Матеріал по темі
Верховний суд: Перебування дитини за кордоном не позбавляє суд України права вирішувати спір про визначення місця її проживання
детальніше
2024-02-07 17:16:00
|
Практика ВС
Верховний Суд вказав, чи може боржник спростовувати свій борг висновком поліграфа
детальніше
2024-01-22 14:08:00
|
Практика ВС
Як визначати розмір кредиторських вимог до боржника – майнового поручителя за наявності провадження у справі про банкрутство основного боржника
детальніше
2024-01-11 15:07:00
|
Практика ВС
Верховний Суд висловив позицію щодо перебування власника житла у стані необхідної оборони
детальніше
2023-12-04 14:17:00
|
Практика ВС
Верховний суд: Вимога про видалення статті з вебсайту є належним способом захисту, якщо порушено особисте немайнове право особи
детальніше
2023-11-27 14:49:00
|
Практика ВС
ВП ВС висловила проарбітражну позицію у справі, спір у якій виник із приватноправових відносин з іноземним елементом
детальніше
2023-11-14 16:49:00
|
Практика ВС