Представництво в господарському суді

Згідно з нормами Цивільного процесуального кодексу особа може брати участь в судовому розгляді особисто або через представника. Однак після проведення судової реформи і внесення змін до низки законодавчих актів така процедура також тепер має свої особливості. Розглянемо це питання більш детально.

Хто має право виступати в якості представника в господарському процесі

Представництво в господарських судах для юридичних осіб відбувається через їх керівника або члена виконавчого органу, який уповноважений діяти на підставі закону, статуту або спеціального положення (як правило, на кожному підприємстві для таких цілей є свій юрист).

У своєму рішенні від 08.04.1999 р. № 3-рп / 99 Конституційний Суд України визначив, що під представництвом слід розуміти правовідносини, в яких одна особа (представник) на підставі певних повноважень виступає від імені іншої особи (довірителя) і виконує процесуальні дії під час засідання в його інтересах, набуваючи ( змінюючи або припиняючи) для нього деякі права і обов'язки.

Представництво в господарському суді в сучасних реаліях

Так, в результаті введення адвокатської монополії представництво інтересів в господарському суді можуть здійснювати виключно адвокати. Адвокат може підтвердити свої повноваження довіреністю, договором або ордером.

Разом з тим, в нормативах є застереження, що для малозначних справ можуть встановлюватися і виключення. До таких справах відносять:

  • справи, де ціна позову становить не більше прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян;
  • справи незначної складності, визначені судом як малозначні, крім тих, які повинні розглядатися виключно за правилами загального позовного провадження або де сума вимог більше, ніж 500 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних громадян.

З огляду на вищевикладене, представництво в судових інтенції може здійснюватися:

  • адвокатом або фізособою-підприємцем або ж керівником або уповноваженим членом виконавчого органу юридичної особи;
  • представником за дорученням (за незначним справах).

Представництво в господарському суді в Києві

Представництво в господарському суді м Київ адвокатами ЮА «Абсолют» гарантує:

  • адекватну оцінку можливого результату судового розгляду;
  • правовий аналіз ситуації;
  • підготовку судового позову і інших процесуальних матеріалів;
  • відстоювання позиції клієнта в досудовому і позасудовому розглядах;
  • представництво інтересів в різних судових інстанціях.

Представництво в господарському суді в Дніпрі

У тому числі ми здійснюємо представництво в господарському суді м Дніпро. Вартість послуг розраховується індивідуально, виходячи з особливостей конкретної ситуації. Представник інтересів в господарському суді забезпечить оперативний юридичний аналіз справи, а також професійний підхід до вирішення проблеми, що склалася, з максимальним учинені інтересів клієнта.

Представництво в господарському суді в Запоріжжі

Представництво в апеляційному господарському суді в Запоріжжі може забезпечити адвокат нашої компанії, як і в суді першої інстанції. Ціна таких послуг буде залежати від різних факторів, проте ми гарантуємо найбільшу ефективність, порядність і професіоналізм з нашого боку, а також дотримання конфіденційності для найбільш успішного вирішення в вашу користь виникла спірної ситуації.

Почему сотрудничество с нашей компанией — правильное решение ?
Absolute одна из ведущих компаний Юго-Восточного региона Украины с более чем 10-летним опытом.
В каких сферах наша компания предоставляет юридические услуги ?
Работаем в сфере хозяйственного, корпоративного, инвестиционного, налогового,уголовного, таможенного, антимонопольного, административного и международного права.
Какие компании находятся в списке наших партеров ?
В списке партнеров такие компании: OTP банк; ПУМБ; UESF; ЮЖМАШ; Nemiroff.
Какой залог успешной работы в юридической сфере ?
Залог успешной работы: Высокий профессионализм; Персональный подход; Полная конфиденциальность; Работа на результат.