Представництво в цивільному суді

Судовий розгляд є найбільш ефективним способом захисту прав людини. Більш того, є категорія справ, які можна вирішити виключно в суді. Тому кількість судових процесів з кожним роком все зростає. Однак, з проведенням судової реформи представництво у цивільних справах може здійснювати тільки адвокат. Виняток зроблено лише для органів державної влади та місцевого самоврядування. І то, навіть для них подібні вимоги стануть обов'язковими з 2020 року.

Представництво у цивільному суді

Відповідно до Закону, представництво інтересів у цивільному суді може реалізуватися і за допомогою законних представників. Це положення поширюється на наступну категорію громадян:

 • неповнолітніх;
 • недієздатних;
 • осіб з обмеженою дієздатністю;
 • громадян, визнаних зниклими без вести.

Крім того, представник інтересів у цивільному процесі не буде потрібен при розгляді незначних справ. До таких відносять справи, у яких ціна позову не перевищує прожиткового мінімуму, встановленого для непрацездатних громадян, а також незначні питання, якщо тільки вони не підлягають розгляду в порядку загального позовного провадження, а ціна позову становить не більше 500 прожиткових мінімумів працездатних громадян. У всіх інших випадках громадянам доведеться скористатися послугами адвоката.

Представництво у цивільному процесі від ЮА «Абсолют»

Представництво в суді у цивільних справах повинен здійснювати грамотний юрист. Тільки з ним можна досягти бажаного результату. 

Фахівці нашої компанії нададуть кваліфіковану правову допомогу з різних питань:

 • супровід при укладенні та виконанні угод;
 • стягнення заборгованості за угодами;
 • відшкодування матеріальної та моральної шкоди;
 • представництво при розгляді цивільних справ у суді;
 • захист прав споживачів;
 • охорона авторських та суміжних прав;
 • допомога іноземним громадянам в оформленні необхідної документації та ін.

Вартість послуг, що надаються, в кожному конкретному випадку розраховується індивідуально, враховуючи всі нюанси по тій чи іншій справі. Наші юристи та адвокати беруться за справи будь-якої складності, швидко знаходять підхід до кожного клієнта й після попередньої консультації визначають найбільш оптимальну тактику для ефективного вирішення саме вашого питання.

Почему сотрудничество с нашей компанией — правильное решение ?
Absolute одна из ведущих компаний Юго-Восточного региона Украины с более чем 10-летним опытом.
В каких сферах наша компания предоставляет юридические услуги ?
Работаем в сфере хозяйственного, корпоративного, инвестиционного, налогового,уголовного, таможенного, антимонопольного, административного и международного права.
Какие компании находятся в списке наших партеров ?
В списке партнеров такие компании: OTP банк; ПУМБ; UESF; ЮЖМАШ; Nemiroff.
Какой залог успешной работы в юридической сфере ?
Залог успешной работы: Высокий профессионализм; Персональный подход; Полная конфиденциальность; Работа на результат.