Вищий адміністративний суд України зупинив виконання незаконних рішень судів першої та другої інстанцій, винесених у відношенні ДП «ВО ПМЗ ім. А.М. Макарова»

11.11.2015
Архів новин

Юристи ЮА «Абсолют» відстояли інтереси Державного підприємства« Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова» у Вищому адміністративному суді України.

Адміністративний суд найвищої інстанції у повній мірі задовольнив вимоги юристів Юридичного агентства у спорі з Державною податковою інспекцією з обслуговування великих платників у м. Дніпропетровськ. Так, було зупинено виконання незаконних рішень судів першої та другої інстанцій про застосування до ДП «ВО ПМЗ ім. А.М. Макарова» штрафних санкцій у розмірі 1,3 млн. грн. 

На даний час фахівці ЮА «Абсолют» продовжують роботу щодо оскарження інших 17 незаконних рішень Спеціалізованої державної податкової інспекції по обслуговуванню великих платників у м. Дніпропетровськ, винесених у відношенні ДП «ВО ПМЗ ім. А.М. Макарова» на загальну суму понад 260 млн. гривень.

 



Матеріал по темі
Верховний суд: Міністерство оборони підлягає залученню до участі у справі про оголошення військовослужбовця померлим як заінтересована особа
детальніше
2024-08-23 17:21:00
|
Практика ВС
Суд скасував штраф ТЦК у 25,5 тисяч грн, який чоловік отримав, бо не повідомив про одруження і народження дітей
детальніше
2024-07-05 12:29:00
|
Практика ВС
Верховний Суд розглянув справу про перевищення службових повноважень правоохоронцем при зупинці транспортного засобу
детальніше
2024-06-24 13:11:00
|
Практика ВС
Чи виключають релігійні переконання громадянина кримінальну відповідальність за ухилення від мобілізації: позиція Верховного суду
детальніше
2024-05-09 17:24:00
|
Практика ВС
Верховний суд: Вирішення питання про зменшення неустойки належить до дискреційних повноважень суду
детальніше
2024-04-09 17:07:00
|
Практика ВС
Верховний суд: Перебування дитини за кордоном не позбавляє суд України права вирішувати спір про визначення місця її проживання
детальніше
2024-02-07 17:16:00
|
Практика ВС