Ліквідація офшорної компанії

Ліквідація офшорної компанії — процедура закриття компанії, зареєстрованої в офшорній зоні, тобто припинення її діяльності. Процедури і правила закриття офшорної компанії відрізняються в залежності від країни і регулюються законодавством країни реєстрації.

Розглянемо загальновідомі варіанти закриття офшору

1. Коли власник приймає рішення «кинути» компанію (не підтримує, не вносить платежі за її обслуговування, не подає звіти і не платить за послуги номінального сервісу). Компанія не сплачує щорічні державні мита та податки в країні реєстрації.

В цьому випадку в класичних офшорах державний орган направляє необслуговуваним компаніям повідомлення і нагадування про необхідність виконати ряд вимог для продовження повноцінної роботи.

Якщо власник компанії не робить якихось дій, через певний час таку компанію викреслюють з реєстра, а реєстраційний агент перестає надавати послугу номінального сервісу та вносити до реєстру дані реального власника. Однак це не говорить про повне і остаточне закриття або ліквідацію компанії.

Так, така компанія юридично не правоздатна, але в разі необхідності може бути відновлена ​​за рішенням колишнього власника або заявою кредиторів, які можуть пред'явити свої законні вимоги в терміни, встановлені законодавством.

Питання відповідальності і проблем власника «кинутої» компанії — це предмет обговорення в кожному конкретному випадку.

Ми надаємо допомогу в ліквідації офшору, а також консультуємо про ймовірні наслідки в індивідуальному порядку.

У класичному офшорі ймовірність виникнення будь-яких неприємностей може бути незначною. Наприклад, відмова реєстраційного агента від співпраці в подальшому і неможливість заснувати нову компанію, а також виникнення кредиторських вимог.

В офшорах, які за своєю суттю не є офшорами, але мають сприятливе податкове законодавство (Кіпр, Мальта, Гонконг, Великобританія і т. д.), проблеми можуть бути істотними — аж до кримінальної відповідальності.

2. Добровільна ліквідація, коли власник з ряду причин вирішив добровільно провести закриття офшорної компанії і дотримати всі законодавчо встановлені процедури в країні реєстрації офшору з отриманням офіційного документа про закриття компанії.

За відсутності дебіторської заборгованості й активів процедура закриття займає кілька місяців, в іншому випадку закриття займає роки (з обов'язковим розподілом наявних активів між учасниками і/або призначенням ліквідатора).

Провести процедуру добровільної ліквідації компанії самостійно навряд чи вийде, тому звертайтеся до компаній, що позитивно зарекомендували себе на ринку міжнародних послуг для бізнесу.

3. Примусова ліквідація, тобто банкрутство, припинення діяльності компанії за рішенням суду.

Ліквідація офшорної компанії, ціна якої варіюється від декількох сотень євро до вартості, що в рази перевищує вартість установи офшорної компанії, залежить від багатьох нюансів. У той же час важливо пам'ятати про можливі ризики власника.

Всього лише одна «кинута» компанія може стати причиною відмови у видачі віз або навіть призвести до кримінальної відповідальності.

Ліквідація офшору з ЮА «Абсолют»

Якщо Ви не знаєте, як закрити офшор, виключивши несприятливі наслідки, пов'язані з кинутою раніше компанією, хочете правильно і коректно ліквідувати офшор, звертайтеся до фахівців Міжнародного департаменту Юридичного агентства «Абсолют».

Більше 10 років ми успішно реєструємо офшорні компанії та компанії за кордоном, відкриваємо корпоративні і особисті рахунки, а також повністю супроводжуємо компанії з подальшим припиненням діяльності, ліквідацією.

Співпраця з нами — це отримання комплексних та індивідуальних рішень для досягнення оптимальних результатів, які можна застосувати в перспективі.

Ми допоможемо Вам створити новий бізнес за кордоном і ефективно його супроводити.

Ми забезпечимо ефективний супровід існуючого бізнесу за кордоном.

Ми пропонуємо адекватні й зважені ціни!

Почему сотрудничество с нашей компанией — правильное решение ?
Absolute одна из ведущих компаний Юго-Восточного региона Украины с более чем 10-летним опытом.
В каких сферах наша компания предоставляет юридические услуги ?
Работаем в сфере хозяйственного, корпоративного, инвестиционного, налогового,уголовного, таможенного, антимонопольного, административного и международного права.
Какие компании находятся в списке наших партеров ?
В списке партнеров такие компании: OTP банк; ПУМБ; UESF; ЮЖМАШ; Nemiroff.
Какой залог успешной работы в юридической сфере ?
Залог успешной работы: Высокий профессионализм; Персональный подход; Полная конфиденциальность; Работа на результат.