Адвокат по сімейних справах | сімейний юрист

Адвокат по сімейним справам від ЮА «Абсолют»

Спеціаліст в області сімейного права —один з найбільш затребуваних правозахисників, який може знадобитися абсолютно будь-якій людині. Адже сімейні правовідносини — сфера дуже делікатна, і далеко не завжди розбіжності, які тут виникають, можна вирішити мирним шляхом. 

Щоб уникнути зайвих сварок і тривалих розглядів, будуть потрібні послуги адвоката по сімейних спорах. Хороший спеціаліст допоможе вирішити фінансові та майнові розбіжності членів родини, діючи виключно в правовому полі. 

Якщо вам потрібен адвокат у сімейних справах у м. Дніпро, члени нашої команди готові надати необхідну кваліфіковану допомогу, при цьому ціни на послуги, що надаються, завжди адекватні й залежать від конкретної ситуації, що склалася. 

Юрист по сімейним справам: сфера компетенції 

Послуги юриста по сімейних справах можуть знадобитися в різних ситуаціях: 

 • розірвання шлюбу, присудження аліментів; 
 • розділ спільно нажитого майна; 
 • складання, укладення або розірвання шлюбного контракту; 
 • необхідність скласти або оскаржити договір про порядок користування майном, договір про розподіл майна, договір між батьками про сплату аліментів; 
 • визнання батьківських прав, усиновлення / удочеріння дитини; 
 • встановлення або оспорювання батьківства; 
 • визначення місця проживання неповнолітнього, особливостей спілкування з кожним із батьків; 
 • отримання дозволу на вивезення дитини за кордон за відсутності згоди другого з батьків; 
 • отримання / оспорювання спадщини; 
 • вирішення інших спорів, що виникають між членами сім'ї. 

Багато з перерахованих вище питань на перший погляд не викликають жодних труднощів. Однак подібні справи найчастіше мають ряд підводних каменів, які хороший сімейний адвокат у Дніпрі допоможе з легкістю обійти. 

Важливо знайти грамотного фахівця, націленого на результат. Юрист по сімейним справам у м. Дніпро від нашого агентства візьметься за справи будь-якої складності, будь то досудове вирішення спору або ж необхідність ініціювання повноцінного судового розгляду. 

Сімейний адвокат і сімейні договори: особливості одержуваної правової допомоги 

Послуги сімейного адвоката припускають повне забезпечення правовою допомогою на всіх стадіях існування конфлікту: 

 1. Юридична консультація. В першу чергу проводиться аналіз матеріалів сімейної справи, вивчення його особливостей, розробка тактики й стратегії захисту інтересів клієнта. Адвокат об'єктивно спрогнозує перспективи вирішення спору, посилаючись на норми законодавства, а також існуючий вже власний досвід і судову практику. 
 2. Досудове врегулювання спору. Передбачає проведення переговорів між сторонами, встановлення можливості вирішити конфлікт без звернення до суду. При необхідності на цьому етапі також визначається місцезнаходження майна подружжя, накладення на нього арешту, збір доказів і підготовка процесуальних документів для судового розгляду. 
 3. Представлення інтересів у судах всіх інстанцій. Юрист з питань сімейного права бере участь на стадії підготовчого провадження та на стадії судового розгляду цивільної справи. Адвокат готує та подає до суду всю необхідну документацію, уточнює вимоги сторони, надає наявні докази, подає клопотання, обґрунтовує позицію свого клієнта й задає питання іншим учасникам виробництва, виступає в судових дебатах і багато іншого. За необхідності він також супроводжує справу в апеляційній та касаційній інстанціях. 
 4. Виконання судового рішення. Захисник здійснює повний комплекс процесуальних дій, необхідних для виконання рішення суду, в тому числі й оскаржує дії або бездіяльність виконавця, домагається накладення арешту на майно тощо. 

Сімейний юрист від ЮА «Абсолют»: чому саме ми? 

Грамотний юрист по сімейних спорах — це цивілізований вихід із непростої ситуації. В кожній конкретній справі наші адвокати зобов'язані вживати всіх необхідних заходів для отримання бажаного й попередньо узгодженого результату. 

Команда наших професіоналів складається з досвідчених юристів, що працюють для вас і виключно у ваших інтересах. На отриману адвокатом інформацію під час надання правової допомоги поширюється гарантія адвокатської таємниці. 

Ніхто не застрахований від сімейних сварок, які часто вирішити самостійно без залучення фахівця неможливо. Саме в таких ситуаціях послуги сімейного юриста стануть справжньою рукою допомоги. Не терпіть порушення своїх прав і довірте рішення сімейних проблем професіоналам своєї справи! 

Почему сотрудничество с нашей компанией — правильное решение ?
Absolute одна из ведущих компаний Юго-Восточного региона Украины с более чем 10-летним опытом.
В каких сферах наша компания предоставляет юридические услуги ?
Работаем в сфере хозяйственного, корпоративного, инвестиционного, налогового,уголовного, таможенного, антимонопольного, административного и международного права.
Какие компании находятся в списке наших партеров ?
В списке партнеров такие компании: OTP банк; ПУМБ; UESF; ЮЖМАШ; Nemiroff.
Какой залог успешной работы в юридической сфере ?
Залог успешной работы: Высокий профессионализм; Персональный подход; Полная конфиденциальность; Работа на результат.

Всі мріють, щоб жити довго і щасливо, але часто труднощі неможливо вирішити самостійно. Виникає ще більше проблем і навіть хороші спогади відступають перед тим, коли двоє людей намагаються розібратися з майновими і немайновими питаннями. Але всього цього можна уникнути, якщо скористатися послугами юриста по сімейних справах.

Навіщо потрібен адвокат у сімейних справах?

Сімейні суперечки - це група юридичних питань, які сходяться в тому, що вони вирішують сімейні відносини і проблеми. Вони можуть стосуватися як поділу майна, так і особистих відносин, але суть полягає в тому, щоб розірвати шлюб і звести до мінімуму негативні наслідки, а також врегулювати родинні зв'язки.

Наприклад, потрібно розірвати шлюб, визначити місце проживання і зустрічі батьків з дитиною, а також виплати на його утримання. Потрібно вирішити не тільки, як буде краще для всіх сторін, але і відповідати вимогам закону. І розібратися в цьому може тільки досвідчений юрист з питань сімейного права.

Сімейний адвокат і рішення складних питань

Є ряд питань, які покликаний вирішити юрист у сімейних справах в м. Дніпро:

 1. Розірвання шлюбу проходить складно з боку юридичного оформлення всіх документів (поділу майна і дітей). Тут завжди переважають емоції, але завдання юриста по сімейних спорах в тому, щоб роз'яснити права і зобов'язання кожної людини.

 2. Поділ майна - найпопулярніший тип сімейних спорів. Подружжя не можуть самостійно і за законом поділити все нажите майно, тому й звертаються за послугами сімейного юриста.Зазвичай вони діляться порівну, але часто суд враховує певні чинники, і потрібно знати, як правильно з цим розібратися. Готується договір про розподіл майна або договір про порядок користування майном, а також визначається те, кому належать різні цінності сім'ї.

 3. Діти повинні жити з батьками, але хоча в законі зазвичай все прописано досить чітко, є маса тонкощів і суперечок. Це один з найважливіших питань, тому з ним потрібно розібратися відразу і бажано без судових тяжб.

 4. Потрібно визначити, як будуть проходити зустрічі і виховання дитини тим батьком, який проживає окремо. Це як обов'язки, так і право будь-якого батька. І якщо хтось перешкоджає цьому, то у батька або матері є право на те, щоб подавати позов.

 5. Позбавлення батьківських прав. У багатьох випадках закони вимагають, щоб батько був позбавлений права на виховання дитини. Якщо він ухиляється від змісту, зловживає правами або поводяться некоректно, то потрібно виконати процедуру позбавлення прав на дитину. І при цьому потрібно врегулювати питання змісту, тому треба зробити договір між батьками про сплату аліментів на дитину.

Труднощі і рідкісні завдання у юриста по сімейних справах

Останнім часом все частіше звертаються за тим, щоб визнати шлюб недійсним. Якщо шлюб був укладений по які добровільною згодою або не для того, щоб створити сім'ю, то цілком можна визнати шлюб (а разом з цим і всі зобов'язання) недійсними. Сімейний адвокат в Дніпрі шукає докази того, що шлюб незаконний і правильно готує документацію.

Багато подружжя при розлученні намагаються розірвати шлюбний договір, але можна визнати документ недійсним, якщо для цього є підстави. Для цього потрібно особливо уважно прочитати договір, знати тонкощі законодавства, щоб знайти нестикування.

Крім того, завдання адвоката в тому, щоб швидко підготувати різні документи і довідки. Це можуть бути:

 • сімейні договору;

 • договір про припинення права на аліменти на дитину у зв'язку з передачею права власності на нерухоме майно;

 • про поділ майна;

 • про виплати на дитину;

 • про зобов'язання з шлюбного договору і інше.

Сімейний юрист від ЮА Абсолют - професійні послуги за доступною ціною

Якщо ви шукайте професійного і досвідченого адвоката по сімейних справах в м. Дніпро,то ЮА Абсолют завжди до ваших послуг. Наша фірма працює протягом більш ніж 10 років, і за цей час успішно вирішила безліч спірних, складних і заплутаних питань. З нами ви отримаєте:

 • кваліфікованого адвоката по сімейних спорах;

 • широкий асортимент послуг - від консультування до захисту в суді;

 • кращу ціну на всі послуги;

 • оперативну допомогу, швидке вирішення будь-якої проблеми.

Замовити послуги сімейного адвоката можна зараз, якщо звернеться до нашого менеджера за контактним номером. Вже завтра ми почнемо працювати над вашою справою!