О КОМПАНІЇ

Головна сторінкаТОВ ЮА «Абсолют» працює на ринку юридичних послуг України з квітня 2008 року.
Компанія супроводжує діяльність юридичних осіб усіх форм власності і організаційно-правових форм, надаючи юридичні послуги у сфері господарського, корпоративного, інвестиційного, податкового, кримінального, митного, антимонопольного, адміністративного і міжнародного права.

Юристи і адвокати ТОВ ЮА «Абсолют» представляють інтереси клієнтів в усіх інстанціях судів загальної юрисдикції, Міжнародному комерційному арбітражі, забезпечуючи супровід повного судового процесу або окремих його стадій (включаючи стадію виконання судових рішень).

На сьогоднішній день юридичне агентство «Абсолют» має досвід обслуговування промислових і виробничих підприємств, великих українських і міжнародних торгівельних компаній, державних структур, банківських установ і корпорацій у сфері інформаційних технологій. Досягнуті компанією успіхи – результат роботи команди кваліфікованих юристів і адвокатів з великим досвідом роботи у конкретній галузі права. Важливими принципами роботи нашої компанії є високий професіоналізм наших працівників, знання особливостей українського і міжнародного законодавства, забезпечення повної конфіденційності інформації про клієнта та персональна відповідальність за якість послуг, що надаються.

Головний офіс ТОВ ЮА «Абсолют» розташований в м.Дніпропетровську, а в січні 2009 року відкрилася філія в м. Києві.
У найближчих планах юридичного агентства «Абсолют» - відкриття філій в обласних центрах України для найбільш плідної співпраці з компаніями, що потребують кваліфікованої юридичної допомоги.Юридичне агентство "АБСОЛЮТ". 2010р.


создание, разработка сайтов